RockfellowПЕРВЫЙ АНТИКИНОТЕАТР В УКРАИНЕ

Історія Aperol

Вперше світ побачив напій під назвою Aperol ще в 19 році минулого століття. Перша пляшка була розлита на виробничих потужностях італійської компанії «Барбієрі». Заради справедливості потрібно відзначити, що на момент випуску даний ром-апаратів не знайшов належного інтересу серед любителів алкоголю, але ситуація кардинально змінилася після закінчення Другої Світової Війни. Можливо, секрет успіху полягає в тому, що в той час людям був необхідний легкий, але досить міцний напій, який можна пити практично в будь-який час дня.

как пьют aperol

Особливості Апероль

Якщо говорити про найбільш помітних особливості розглянутого напою, то неможливо обійти стороною його насичений смак, що складається з виразних ноток цитруса, трав і цілого набору ароматних приправ. Також не можна забувати про яскраву, оранжево-червоною, кольоровій гамі напою, яка дає можливість придумати безліч форм подачі.
Що стосується фортеці, то класичним варіантом вважається напій з 11%, але на початку двадцятого століття, спеціально для німецького ринку, почав проводитися Aperol з 15% алкоголю. Цілком можливо, що саме варіативність і незмінно якість дозволило творінню італійських майстрів не втрачати своєї популярності на протязі ось вже цілого століття.

коктейли с aperol

Способи подачі Aperol

Насправді експерти рекомендують пити Апероль при будь-якому зручному випадку, адже його сумісність з продуктами і ситуації можна вважати просто унікальним явищем в світі алкоголю. Незважаючи на це, можна виділити такі, найбільш поширені, варіації його вживання:

  • В чистому вигляді. Напій сам по собі має цілком приємний і самодостатній смак, тому він безумовно стане відмінним доповненням до приємного вечора, або ж денному відпочинку.
  • В якості інгредієнта для коктейлю. Можна написати повноцінний науковий трактат. Досить тільки сказати, що кожен хороший бармен не тільки знає найбільш поширені рецепти, але і може запропонувати кілька власних, абсолютно унікальних, рішень.
  • Як аперитив. Підкреслимо, що виробники задумували розглянутий напій як ідеальний, в міру легкий, аперитив. І дійсно, навіть невеликої порції Апероль цілком достатньо для того, щоб у вас розігрався звірячий апетит.

Якщо говорити про Італію, то Aperol став по-справжньому національним надбанням, нарівні з особливими сортами вина, піцою, пастою і тратторії. Так чому б не доторкнутися до цього напою, відчувши себе в Мілані, навіть перебуваючи в самому центрі Києва.

Оценка: 
Голосов пока нет
Історія Aperol
Історія Aperol400600
Rockfellowг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Rockfellow150250
2019-04-24https://antikinoteatr.com/ru/istoriya-aperol