RockfellowTHE FIRST ANTIKINOTHERE IN UKRAINE

Error message

 • Notice: Undefined index: uri in custom_blocks_site_header() (line 763 of /var/www/antikinoteatr.com/public_html/sites/all/modules/custom/custom_blocks/custom_blocks.module).
 • Notice: Undefined index: uri in custom_blocks_site_footer() (line 993 of /var/www/antikinoteatr.com/public_html/sites/all/modules/custom/custom_blocks/custom_blocks.module).

Why same ANTIcinema?

 • The whole cinema room
  for you only

 • PS4 and Xbox
  “hack and slash”

 • Drink yours
  or buy ours

 • Live streaming
  of sport games

 • Any kind
  of your party

 • I want to know even more

Our halls

Що таке - “АНТИкінотеатр”?

Один з найпоширеніших питань в нашому антикінотеатрі - «Чому логотипом вашого, і так дивного, закладу є заєць?» Все дуже просто, адже без нього нічого б не з'явилося! Він же не просто заєць, він людина з ім'ям Вася Рокфеллоу, просто замість звичного обличчя у нього заяча голова (таке буває, повірте). Вася ідейний натхненник, бренд-особа, покровитель марення і єресі, зухвалий тип і, що важливо, кіноман! Цей чувак їздить по Світу, відвідує кінопокази та премії, переглядає тони фільмів, рецензіями на які він із задоволенням ділиться з усіма. АЛЕ! Габарити його голови, а повірте вони досить великі, ніяк не дозволяють відчувати себе комфортно в кінозалі - великі вуха закривають перегляд людям, що сидять ззаду, звук від плямкання поп-корном і парочок, що цілуються на задніх рядах, світло від екранів мобільних телефонів ніяк не дають повністю насолодитися фільмом. Ось і вирішив Вася придумати те місце, де ніхто не диктує правил і провести час за улюбленим фільмом в кінотеатрі, розвалившись на дивані, в компанії своїх друзів - це простіше простого! Rockfellow TEAM разом з Васею протягом вже кількох років з великим задоволенням зустрічає своїх гостей-друзів, створюючи найкомфортніші умови і віддаючи частинку своєї душі! :)

Rating: 
No votes yet
Антикинотеатр Рокфеллов: частный кинотеатр в аренду Киев
Антикінотеатр400600
Rockfellowг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Rockfellow150250
2018-11-23https://antikinoteatr.com/en/glavnaya