AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Хто ми

Шановний друже!

Але якщо ти хоча б раз побував у нас, то ми будемо називати тебе - Antikinoteatr Friend!

Хочу познайомити тебе ближче з нашим «дивним», але таким цікавим закладом!

Antikinoteatr - це не просто чергове місце в Києві, а абсолютно унікальний проект в Україні, який постійно розвивається і відкриває нові горизонти для своїх гостей. Ми відкрилися 13 серпня 2015 року, в культурному центрі столиці - на Андріївському узвозі. Навантажувати моментами історії не буду, а лише скажу, що на даний момент працює шість кінозалів, які постійно оновлюються. Не дивуйся, якщо прийшовши через місяць до нас, ти побачиш інше наповнення і дизайн кімнат. Ми дуже пишаємося нашою домашньою атмосферою, привітними і цікавими гостями і позитивними відгуками про нашу роботу. Завжди раді постійним друзям і чекаємо знайомства з новими!

А ось і ми - Antikinoteatr Team!

Antikinoteatr Team

Це - Вася Рокфеллоу!

Vasiliy

Наш ідейний натхненник, гуру стьобу і покровитель єресі. Завдяки його габаритної голові і був відкритий АНТИкінотеатр, адже відвідувати звичайні кінозали йому вкрай не зручно :)

Я - Калина Настя, засновник студії на Андріївському узвозі

Калина Настя

На самому початку організації свого проекту, мені здавалося, що без моєї присутності все зупиниться і працювати не зможе! Тому дуже схвильовано ставилася до всього, що відбувається і, практично, жила в закладі :) Зараз ситуація змінилася і я прийняла рішення займатися тільки творчою частиною і організацією, продовжуючи приймати ґрунтовні рішення у своєму дітищі.

Ось мій хештег #янастяядиректор, який "прилип" до мене після відкриття студії :)

Це Домальчук Ксюша, Мій партнер у справі

Домальчук Ксюша

Крім того, що Ксю нагороджена приголомшливим почуттям гумору, вона справляється з величезною кількістю серйозної роботи! Контролює всю внутрішню організацію, виховує компетентних співробітників, створює атмосферу в закладі :)

А це команда менеджерів та адміністраторів

команда менеджеров и администраторов

Це найважливіші люди в нашому антикінотеатрі! Адже саме вони приймають мільйони телефонних дзвінків, консультуючи і бронюючи зали для вас. Адміністратори старанно створюють комфортну атмосферу для гостей, готують найсмачніші напої на барі, а так само дивляться величезну кількість фільмів, щоб дивувати вас рекомендаціями! Сильно люблю їх за відкритість і безстрашність в будь-яких непередбачуваних ситуаціях.

Це Тьома - графічний дизайнер Antikinoteatr :)

Тема

Цей симпатичний і безмежно талановитий хлопець, творить неймовірні речі! Його роботи ти можеш оцінити у нас в антикінотеатрі. Артем так добре знає нас тому, що сам працював тут в якості адміністратора.

Крушковскіх Іра - наш контент-менеджер і фотограф за сумісництвом

Крушковских Ира

Безмежно позитивна людина і старанний співробітник. Її роботу ти можеш побачити на сторінках наших соціальних мереж і сайту.

Якщо вирішиш писати нам в соц. мережах з питаннями, знай, що спілкуєшся саме з нею! Як і у всіх фотографів, у Іри фоток своїх немає

А також:

служба охорони - #нескучноинестрашно

господарочка - #кудапопомытому

господар - #шокудаприкрутить

Безліч постачальників, організаторів, будівельників, техніків і друзів, хто так старанно робить ваш відпочинок у нас максимально комфортним!

Dream Team

Відчувай себе у нас, як вдома!
(можно не роззуватися)

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)
1 5 5
Команда антікінотеатра Рокфеллоу в Києві
Антикінотеатр400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-07-30https://antikinoteatr.com/kto-my