AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Наші правила

Незважаючи на те, що наші гості відпочивають за закритими дверима, ми зовсім не підглядаємо, що там відбувається. Щоб забезпечити безпеку і комфорт часу выдпочинку, ми написали кілька правил, які порушувати гостям категорично не можна. Незнання правил не звільняє від відповідальності.

  1. Антікінотеатр Rockfellow не несе відповідальності за залишені речі.
  2. У приміщеннях антікінотеатра ведеться тільки коридорне відеоспостереження.
  3. Для оренди кінозалу гість зобов'язаний підписати договір оренди, ознайомившись з правилами і обов'язками, заповнивши реквізити своїх документів.
  4. Гість несе матеріальну відповідальність за збитки завдані закладу згідно ст.22 ЦКУ. Заклад не зобов'язан надавати документи на первинну закупівлю товару, який зазнав матеріальної шкоди з вини гостя.

ЗАБОРОНЕНО:

  1. Приносити з собою і вживати спиртні напої особам які не досягли 21 року. Гість зобов'язаний мати при собі документ, що підтверджує вік. Орендар кінозалу бере відповідальність за всіх осіб, присутніх в кінозалі на момент його оренди.
  2. Відвідувати заклад в нетверезому вигляді.
  3. Курити сигарети, вейпи та інші курильні прилади (крім електронного кальяну і нагрівача Айкос). Порушувати правила пожежної безпеки, запалювати феєрверк та інші піротехнічні вироби.
  4. Самстоятельно регулювати рівень гучності на приймачі, перевищувати допустимий (45).
  5. Порушувати громадський порядок в антікінотеатрі і на прилеглій території. Шуміти після 23:00 біля входу антікінотеатра.

У разі порушення правил закладу, адміністрація антікінотеатра залишає за собою право відмовити в обслуговуванні, завершити сеанс без повернення сплачених коштів, викликати органи правопорядку.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Наші правила
Rockfellow400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-02-18https://antikinoteatr.com/nashy-pravyla