AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Наші правила

Незважаючи на те, що наші гості відпочивають за закритими дверима, ми зовсім не підглядаємо, що там відбувається. Щоб забезпечити безпеку і комфорт часу відпочинку, ми написали кілька правил, які порушувати гостям категорично не можна. Незнання правил не звільняє від відповідальності.

  1. Антікінотеатр не несе відповідальності за залишені речі.
  2. У приміщеннях Антикінотеатра ведеться тільки коридорне відеоспостереження.
  3. Для оренди кінозалу гість забов'язаний підписати договір суборенди, ознайомившись з правилами і обов'язками, заповнивши реквізити своїх документів.
  4. Гість несе матеріальну відповідальність за збитки завдані закладу згідно ст.22 ЦКУ. Заклад не зобов'язан надавати документи на первинну закупівлю товару, який зазнав матеріальної шкоди з вини гостя.

ЗАБОРОНЕНО:

  1. Приносити з собою і вживати спиртні напої особам які не досягли 21 року. Гість зобов'язаний мати при собі документ, що підтверджує вік. Орендар кінозалу бере відповідальність за всих осіб, присутніх в кінозалі на момент його оренди.
  2. Відвідувати заклад в нетверезому вигляді.
  3. Курити сигарети, вейпи та інші курильні прилади.
  4. Порушувати правила пожежної безпеки, запалювати феєрверк та інші піротехнічні вироби.
  5. Самостійно регулювати рівень гучності на приймачі, перевищувати допустимий (45).
  6. Порушувати громадський порядок в Антикінотеатрі і на прилеглій території. Шуміти після 23:00 біля входу Антикінотеатра.

У разі порушення правил закладу, адміністрація Антикінотеатра залишає за собою право відмовити в обслуговуванні, завершити сеанс без повернення сплачених коштів, викликати органи правопорядку.

Оцінка: 
Середнє: 5 (1 голос)
1 5 5
Наші правила
Антикінотеатр400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2022-07-08https://antikinoteatr.com/nashy-pravyla