AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ
Креативна пропозиція руки і серця

Креативна пропозиція руки і серця

Повинно бути, кожен з нас замислювався про те, яку пропозицію можна вважати дійсно креативним, унікальним і незабутнім. На щастя, Антікінотеатр Rockfellow має безліч можливостей зробити цей день незабутнім, приємно здивувавши Вашу кохану дівчину, зробивши все, щоб вона запам'ятала цей день назавжди. Відзначимо, що ми завжди йдемо назустріч замовнику в плані розробки відповідного сценарію і переліку дій, адже тільки він знає, що зможе вразити обраницю. Крім того, у нас знайдеться кілька відповідних рад і вже готових сценаріїв, які можна допрацьовувати на свій розсуд.

Креативное предложение руки и сердца  в кино

Чому варто провести креативна пропозиція руки і серця в Антікінотеатре

Так як це кінотеатр, можна дуже вдало обіграти простий перегляд фільму. Клієнт може самостійно вибирати кінокартини, а значить в одну з них дуже легко інтегрується відео ролик, який в найнесподіваніший час створить передумови для того, щоб Ви могли сказати про свої почуття. За великим рахунком, пропозиція руки і серця можна цілком вдало поєднати практично з будь-якою послугою нашого закладу, а саме:

  • Бар і кафе. Заповітне кільце може бути подано в якомусь страві, або ж стати доповненням до замовленого коктейлю. Це досить складний сценарій, але він завжди робить належне враження, завдяки оспівування в різного роду фільмах. При цьому наше завдання полягатиме в тому, щоб створити відповідну атмосфери казковості що відбувається.
  • Кінозал. Як уже згадувалося, клієнт може переглядати власні відеоматеріали на великому екрані, а значить немає нічого складного в тому, щоб розширити відеоряд несподіваним відрізком з поясненням своїх високих почуттів до коханої людини.

Як показує практика, для успіху слід намагатися досягти максимальної несподіванки, тому ми гарантуємо, що Ваша друга половинка НЕ ​​буде здогадуватися про намічений подію до самого кінця. При цьому ми готові піти на найсміливіші і незвичайні сценарії, надавши для цього майданчик і все необхідне. Чи не стримуйте свою фантазію, адже наші співробітники зможуть реалізувати навіть самі незвичайні мрії та побажання, виконавши свою частину на найвищому рівні. Поки що зали Антікінотеатра ще не чули слова «ні», переконайтеся в цьому і Ви.

Оценка: 
Голоси відсутні
Креативна пропозиція руки і серця
Креативна пропозиція руки і серця400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-14https://antikinoteatr.com/kreatyvna-propozyciya-ruky-i-sercya

Шо є в нас ще