AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ
Трансляція футбольних матчів

Трансляція футбольних матчів

Що може бути краще, ніж насолоджуватися грою улюбленої команди на великому екрані в компанії друзів? Дана послуга безумовно припаде до душі всім справжнім любителям і цінителям футболу, яка буквально не уявляють свого життя без того, щоб підтримувати свою команду всіма можливими способами. Головна відмінність Антікотеатра від звичного бару полягає в тому, що тут Ви зможете самостійно вибирати для себе компаньйонів, адже в розпорядження клієнта віддається повністю окремий кінозал, обладнаний за останнім словом техніки, що дозволяє дійсно відчути себе на справжньому футбольному стадіоні.

Чому варто провести трансляцію футбольних матчів в Антікінотеатре

Трансляція всіляких спортивних подій, в тому числі і футбольних матчів, проходить на постійній основі. При цьому клієнти можуть самостійно вибирати, чи хочуть вони стежити за подією, що проходить в прямому ефірі, або ж насолоджуватися красивою грою в запису. Ось лише деякі фактори, заради яких варто хоча б раз замовити дану послугу:

  • Величезний екран. Його поверхні вистачає для того, щоб закрити собою все поле зір, а значить забезпечити повне занурення в ігровий процес. При цьому екран видає дійсно якісне зображення, порівнянне з картинкою в великих кінотеатрах.
  • Ідеальний звук. Це дуже важливий нюанс, адже він дозволяє відчути себе на полі, створюючи відповідну атмосферу. Ви обов'язково почуєте голоси на трибуні, розмови футболістів і тренерів, вигуки коментаторів і багато іншого.
  • Комфортна обстановка. Перегляд матчів проходить на зручних диванах, що дозволяють відчути справжній домашній затишок. Крім того, зали обладнані таким чином, щоб без проблем вміщати в себе великі і галасливі компанії.
  • Постійний доступ до їжі і напоїв. Ну який же футбольний матч без якісного і смачного пива з різними закусками. Все це і багато іншого забезпечується нашими кухарями і барменами, готовими в найкоротші терміни надасть будь-яке замовлення.
  • Повна звукоізоляція. Кожен зал є повністю відокремленим приміщенням, а значить навіть найгучніші кричалки і вигуки НЕ будуть вириватися за їх межі. Тому можна не хвилюватися про те, що бурхлива реакція на події на полі може завадити оточуючим.

Як виявилося, багато клієнтів буквально перестають отримувати задоволення від інших способів перегляду футболу. Пов'язано це з тим, що домашні умови не забезпечують потрібної насиченості відчуттів, а похід на стадіон не дозволяє розглянути багато ігрові моменти.

Оценка: 
Голоси відсутні
Трансляція футбольних матчів
Трансляція футбольних матчів400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-14https://antikinoteatr.com/translyaciya-futbolnyh-matchiv

Шо є в нас ще