AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ
Ігрові змагання

Ігрові змагання

Ставши відвідувачем нашого Антікінотеатра, Ви зможете не тільки насолодитися тим чи іншим шедевром кінематографа, а й провести час в окремому залі разом з друзями і ігровою приставкою. Ми пропонуємо безліч сучасних ігор на Xbox, починаючи спортивними симуляторами і закінчуючи найпопулярнішими проектами. При цьому гра буде проходити на великому екрані, що видає дійсно високоякісне зображення. Візуальна складова чудово доповнюється за допомогою найпотужнішої аудіосистеми, що дозволяє повністю зануритися в ігровий процес, повністю забувши про навколишній світ.

Зал для игровых состязаний

Чому варто спробувати гри на Xbox

В першу чергу - це досить цікаве і незвичайне проведення часу, адже вже знайомі гри на Xbox виразно заграють іншими фарбами, подарувавши кілька годин незабутніх вражень. Крім того, можна виділити наступні фактори, заради яких варто спробувати дану послугу:

  • Окремий зал. Фактично, Ви орендуєте на якийсь час зал, роблячи його місцем посиденьок для своєї компанії. Це гарантує, що веселощам не завадять сторонні люди і можна буде розділити дозвілля з друзями.
  • Товсті стіни. Завдяки цьому відвідувачі можуть не стримувати свої емоції, адже їх ніхто не зможе почути, так що не варто хвилюватися з приводу того, що гучні вигуки завадять оточуючим.
  • Зручний інтер'єр. У залі створені всі умови для того, щоб в ньому могла розміститися навіть найбільша компанія. Зокрема, можна виділити зручні і м'які дивани, пуфи і так далі.
  • Постійний доступ до бару і кафе. Такі активні розваги безумовно приведуть до появи апетиту і спраги. Спеціально для подібних випадків і працює наш бар і кафе, з асортиментом яких завжди можна ознайомитися, просто вивчивши пропоноване меню. Підкреслимо, що їжа і напої може бути взята з собою в зал.
  • Велика бібліотека ігор. В доступний перелік входять ігрові проекти, які стосуються самих різних жанрів і напрямком. Така різноманітність дозволяє забезпечити кожного клієнта гру до душі. Ви можете зробити вибір самостійно, або ж звернутися за порадою до співробітника закладу.
  • Широке зображення. Завдяки цьому персонажі на екрані здаються живими, забезпечуючи стовідсоткове залучення в ігровий процес, якого неможливо досягти в будь-якому іншому місці.

Игровые состязания в Рокфеллоу

Крім іншого, постійно проводяться різні заходи для клієнтів, які зможуть внести різноманітність в відвідування Антікінотеатра. Щоб стежити за новими пропозиціями та приводяться акціями, ми рекомендує стежити за офіційним сайтом проекту, а також сторінками в соціальних мережах.

Оценка: 
Голоси відсутні
Ігрові змагання
Ігрові змагання400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-14https://antikinoteatr.com/igrovi-zmagannya

Шо є в нас ще