AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ
Святкування Дня народження

Святкування Дня народження

День народження для кожного з нас - це дуже важливий і знаковий свято, до якого прийнято довго і ретельно готуватися, або ж приймати рішення в самий останній момент. Так чи інакше, цей день завжди хочеться провести весело і незабутнє, отримавши максимальну кількість позитивних емоцій. Якщо Вас вже практично нічим здивувати, то чому б не влаштувати свято в нашому Антікінотеатре. Особливо таке рішення підійде любителям кіно і комп'ютерних ігор. Також ми обов'язково забезпечимо домашній затишок в будь-яку погоду, що особливо актуально в зимову пору року.

Чому варто провести день народження в Антікінотеатре

Антікінотеатр - це ідеальне місце для проведення святкування дня народження, адже тут Ви знайдете просторі зали, в яких зможе зручно розміститися навіть найбільша компанія. Крім того, ми завжди готуємо клієнтам безліч найрізноманітніших розваг, наприклад:

  • Кіно на великому екрані. Незважаючи на те, що ми кінотеатр з приставкою «анти», в фільмотеці знаходиться величезна кількість самих різних фільмів, що відносяться до тих чи інших жанрів. Всі вони пропонуються на вибір, при цьому клієнт може включити власний відеоряд, взявши його собою на зручному носії.
  • Музика з ідеальним звучанням. Воно забезпечується за рахунок надсучасної аудіосистеми, буквально огортає приміщення насиченим звуком. Підкреслимо, що це може бути не тільки музичні треки, адже справжні занурення в події на екрані можливо виключно за умови гідного звукового супроводу.
  • Відеоігри. К послуг клієнтів надаються ігрові приставки та зручні геймпади. До переліку пропонованих ігор відносяться всілякі спортивні симулятори та інші ігри, за якими буде цікаво провести час з друзями.
  • Бар. Бармени можуть здивувати Вас, приготувавши найрізноманітніші коктейлі, деякі з них будуть алкогольними, а деякі ні. Для вибору можна скористатися меню, або ж замовити самостійно придуманий мікс.
  • Кафе. Звичайно ж, ми готові задовольнити гастрономічні уподобання клієнтів, запропонувавши безліч страв від шеф-кухаря.

Відзначимо, що ми завжди йдемо на зустріч клієнтам, намагаючись реалізувати всі їхні бажання і мрії. Зокрема, додатково до всіх інших послуг може бути запропонований якісний кальян, насичена розважальна програма і так далі. Підкреслимо, що ми можемо зайнятися реалізацій Ваших ідей, або ж запропонувати кілька власних рішень, залишивши остаточний вибір за замовником.

Оценка: 
Голоси відсутні
Святкування Дня народження
Святкування Дня народження400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-14https://antikinoteatr.com/svyatkuvannya-dnya-narodzhennya

Шо є в нас ще