AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ
Зал для проведення лекцій та тренінгів

Зал для проведення лекцій та тренінгів

Послуги нашого Антікінотеатра не обмежуються одними лише розвагами, хоча ми і досить гарні в цьому питанні. Також ми надаємо клієнтам досить зручну і функціональну майданчик, призначену для проведення різного роду лекцій та тренінгів, розраховану на досить велику кількість людей. Щодня на ній проводять різного роду презентації та інші заходи, що вимагають збору в одному місці всіх зацікавлених людей. Звичайно ж, в так званому конференц-залі передбачаються зручні умови, завдяки яким у всіх гостей гарантовано залишиться приємне враження. Крім того, це дозволяє глядачам сконцентруватися на темі обговорення, не відволікаючись на сторонні нюанси.

Зал для проведення лекцій та тренінгів

Чому варто провести лекції та тренінги в Антікінотеатре Rockfellow

Ми постаралися зробити все, щоб в нашому залі для проведення лекцій та тренінгів могло розміститися багато людей, не відчуваючи ніяких утисків в плані комфорту. Охарактеризувати його можна за допомогою такого набору нюансів:

  • Простір. Всі зали в нашому закладі відрізняються своєю просторістю і універсальністю.
  • Комфорт. Зручні місця для глядачів дозволяють швидко захопити їх увагу тим, що відбувається на екрані, або ж словами спікера.
  • Зручне місце спікера. Зали збудовані таким чином, щоб з будь-якої позиції відкривався ідеальний огляд на його центральну частину, де і буде розташовуватися спікер.
  • Зручне розташування. Нас дуже легко знайти, а значить всі запрошені глядачі прибудуть на місце без запізнень.
  • Функціональність. В ході проведення лекцій можна використовувати будь-які мультимедійні матеріали, адже всі вони будуть транслюватися на великі екрани, підкріплюючи відеоряд чистим звуком.

Фактично, Антікінотеатр «Рокфеллоу» стане практично ідеальним майданчиком для проведення самих різних масових заходів, презентації бізнес-ідей, зустрічей з партнерами і так далі. У розпорядження клієнта буде переданий різноманітний інструментарій, призначений для того, щоб представити його ідею чи думку найбільш оптимальним способом, гарантовано домігшись розуміння аудиторії. Більш того, наші співробітники можуть дати попередню консультацію, що стосується більш ефективного використання тих чи інших можливостей. Також розглядається варіант застосування додаткового обладнання та реквізиту, якщо в цьому виникає необхідність.

Оценка: 
Голоси відсутні
Зал для проведення лекцій та тренінгів
Зал для проведення лекцій та тренінгів400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-12-08https://antikinoteatr.com/zal-dlya-provedennya-lekciy-ta-treningiv

Шо є в нас ще

Простор и комфорт

Простор и комфорт