AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ
Вечірка в кінозалі

Вечірка в кінозалі

Напевно, кожен з нас вже встиг побувати на багатьох вечірках, що проходять в самих різних локаціях. Але що робити, якщо звичні клуби, караоке, бари та паби втратили свою колишню привабливість? Правильно - спробувати щось абсолютно нове і оригінальне, а саме позначити наш Антікінотеатр Rockfellow. Тут ви отримаєте багато нових і незабутніх емоцій, провівши час у компанії друзів або коханої людини.

Вечірка

Чому варто спробувати вечірку в кінозалі

На кілька годин в залі кінотеатру будите тільки Ви і запрошена компанія близьких друзів. Товсті стіни дозволять швидко забути про все навколо, насолоджуючись магією кіно і постійним веселощами. При цьому завжди можна замовити легкі частування та напої, не обмежуючись одним лише класичним попкорном з колою. Фактично, це якісно новий рівень дозвілля, повністю міняє уявлення про приватних вечірках.

Вечірка в кіно

Що ми пропонуємо клієнтам

В першу чергу - це комфортна обстановка, яка дійсно сприяє приємному проведенню часу. Крім того, орендуючи один з декількох залів, оформлених з використанням унікальних дизайнерських рішень, кожен клієнт отримує:

  • Зручні меблі. Йдеться про м'яких диванах і кріслах, які допоможуть часу пройти непомітно.
  • Величезний і якісний екран. Незважаючи на свої розміри, всі екрани видають просто відмінну картинку, дозволяючи насолодитися найдрібнішими деталями кінокартин і відеоігор. Це стало можливим завдяки використанню надсучасних проекторів і інших технологій, що зустрічаються у великих кінотеатрах.
  • цифровий звук. Він буквально огортає весь зал, доповнюючи собою видається екраном картинку. Звукова система просто створена для того, щоб насолоджуватися звуковими доріжками в фільмах і іграх, а також просто якісною музикою.
  • Ігрову приставку. До неї в комплекті йдуть всі найсучасніші і популярні ігри, а значить відвідувачі зможуть помірятися силами в спортивних симуляторах і файтинга, або ж зануритися в історію розрахованого на одного користувача проекту.
  • Доступ до всіх страв і напоїв з меню. Наші кухарі і бармени зроблять все, щоб гості закладу забули про голод і спрагу, пропонуючи смачні страви і напої.

Зал Антикинотеатра Rockfellow

Зовсім не важливо, з якої саме причини проходить вечірка, адже це може бути день народження, п'ятниця або будь-яке інше свято душі. У будь-якому випадку ми постараємося створити всі умови, щоб придушити Вам максимальну кількість емоцій. Просто приходьте до нас, захопивши з собою гарний настрій і компанію друзів.

Оценка: 
Голоси відсутні
Вечірка в кінозалі
Вечірка в кінозалі400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-14https://antikinoteatr.com/vechirka-v-kinozali

Шо є в нас ще