AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ
Проведення девичников і парубоцьких

Проведення девичников і парубоцьких

Антікінотеатр це місце, де Ви відчуєте себе не тільки як вдома, але і справжніми королями і королевами власної вечірки. Ми створюємо всі умови, щоб останній день перед початком довгого і щасливого сімейного життя пройшов максимально цікаво і насичено. Відзначимо, що наявна площа дозволяє вмістити дійсно велика кількість людей, а значить, у нас зможе розміститися будь-яка компанія. При цьому особливі правила кінозалу дозволяють не тільки шуміти, а й виходити під час сеансу, ставити фільм на паузу і не відмовляти собі в будь-яких задоволеннях.

Чому варто провести дівич-вечір або парубочий в Антікінотеатре

Фактично, у нас є все, що потрібно для проведення ідеального парубочого або дівич-вечора. У разі замовлення цієї послуги, клієнт може розраховувати на отримання наступних пропозицій і бонусів:

  • Зручне місце проведення. В першу чергу це стосується інтер'єру, кожна деталь якого покликана зробити обстановку максимально комфортною і затишною для відвідувачів. Відзначимо, що у нас є зали, розраховані на різну кількість людей, а також розрізняються за своїм візуального оформлення.
  • Повністю окреме приміщення. У розпорядження замовника передається зал, до якого буде мати доступ тільки він і запрошені гості. Це дозволить розділити вечірку тільки з найближчими людьми.
  • Їжа та напої. Співробітники нашого бару і кафе зроблять все, щоб гості не відчували голоду або спраги, пропонуючи смачні і шукати страви, а також якісні і екзотичні напої.
  • Кіно у високій роздільній здатності. Безумовно, головною розвагою, що очевидно, буде перегляд фільмів у високій роздільній здатності. Додаткове залучення в події кінокартин буде забезпечуватися за рахунок використання сучасної аудіосистеми, що заповнює все приміщення чистим звуком.
  • Відеоігри. Для любителів більш активного відпочинку пропонується помірятися силами в різного роду відеоігри. Їх бібліотека досить велика, а значить кожен знайде для себе варіант до душі.

Додатково зазначимо, що ми завжди сприяємо з розробкою і реалізацією програми розваг. Причому замовник може самостійно вибрати потрібний йому перелік, або ж скористатися одним із запропонованих йому пакетів. У будь-якому випадку Вас чекають незабутні враження, адже захід буде проведено по самому вищому розряду і, що найголовніше, воно гарантовано здасться чимось новим і незвичайним, адже Антікінотеатр разюче відрізняється від звичних місць проведення подібних вечірок.

Оценка: 
Голоси відсутні
Проведення девичников і парубоцьких
Проведення девичников і парубоцьких400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-14https://antikinoteatr.com/provedennya-devychnykov-i-parubockyh

Шо є в нас ще