AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ
Перегляд кіно в нічний час

Перегляд кіно в нічний час

Чому б не влаштувати справжній кінематографічний марафон, присвячений якомусь окремому жанру, актору, серії і так далі, занурившись в улюблений світ на цілу ніч? У комплекті до даної послуги додаються зручні дивани, теплі і м'які пледи, смачну каву і все, що необхідно для комфортного перегляду. При цьому потрібно зазначити, що зали вміщають в себе дійсно великі компанії, а значить можна взяти з собою всіх друзів, які бажають розділити з Вами цю кіно ніч. Подібні заходи проводяться в нашому Антікінотеатре в зручний час для клієнта. Також він має можливість самостійно вибирати перелік показуються картин, їх послідовність і багато іншого. Часто, подібні заходи пристосовуються до виходу нових частин популярних кіно-франшиз, серіалів і так далі.

Зал

Чому варто провести ніч в Антікінотеатрі

У нас створені максимально комфортні умови, що дозволяють насолоджуватися шедеврами кінематографа скільки завгодно. Крім того, клієнти можуть самостійно управляти зображенням на екрані, а значить завжди можна зробити перерву на інші розваги. Крім цього, виділяються наступні переваги відвідування нашого закладу в подібному форматі:

  • Повна свобода вибору. За клієнтом завжди залишається можливість самостійно вибрати набір фільмів, які показуються в рамках цієї події. Більш того, за ним залишається право вносити корективи прямо під час процесу, що дуже зручно.
  • Окремі зали. Приміщення вміщають в собі навіть дуже великі компанії і не пропускають сторонні звуки, що дозволяє на довгий час забути про все, що знаходиться за їх межами.
  • Комфортний інтер'єр. Обстановка залів виконана в зручній і неформальній стилістиці, що дозволяє дійсно відчути себе як вдома, повністю розслабившись.
  • Сучасні екрани. Саме з їх допомогою вдається на сто відсотків зануритися в події фільму, особливо коли вони підкріплені закутує все навколо звуком.
  • Ігри. З їх допомогою вдається трохи відпочити від перегляду, зробивши невелику паузу.

Варто підкреслити, що перегляди фільмів в нічний час доби обов'язково супроводжуються смачними закусками і бадьорими напоями. Дуже часто кіно ніч плавно перетікає в кіно день, адже деякі серії фільмів, такі як Гаррі Поттер або Зоряні війни, не можуть поміститися всього в кілька годин, а час за їх переглядом пробігає швидко і непомітно.

Оценка: 
Голоси відсутні
Перегляд кіно в нічний час
Перегляд кіно в нічний час400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-14https://antikinoteatr.com/pereglyad-kino-v-nichnyy-chas

Шо є в нас ще