AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ
Дитячі свята

Дитячі свята

У дитячому віці день народження - це особливо та найулюбленіше свято і багато батьків прагнуть зробити цей день для свого чада по-справжньому особливим і незабутнім. Похід в Антікінотеатр Rockfellow стане досить незвичайним рішенням, яке гарантовано принесе дуже багато позитивних емоцій, як дітям, так і дорослим. Наші співробітники зроблять все можливе, щоб реалізувати намічений план заходу. Відзначимо, що клієнт може сам вибрати послідовність розваг, або ж довіритися нашому великому досвіду, зробивши вибір з кількох уже готових сценаріїв.

Дитячі свята в кінозалі

Чому варто провести дитячі свята в Антікінотеатре

Проведення дитячого свята в такому незвичайному місці, як Антікінотеарт має, цілі ряд переваг, адже в рамках одного закладу можна створити дітям безліч можливостей для розваг. Зокрема, ми може запропонувати:

  • Мультфільми. Можна влаштувати цілий марафон з улюблених мультфільмів, роблячи періодичні перерви на різні розваги і походам до святкового столу. Перелік показуються мультфільмів можна вибрати самостійно, або ж довіритися нашому списку.
  • Солодкий стіл зі страв дитячого меню.ПКухарі приготують торт з безліч свічок, а також потішать малечу солодощами і десертами зі спеціального розділу меню. Важливий нюанс полягає в тому, що спочатку перелік поданих страв слід обговорити з батьками, щоб врахувати індивідуальні переваги кожної дитини.
  • Відеоігри. Зараз їх люблять не тільки діти, а й дорослі, так чому не провести невеликі змагання в популярні спортивні симулятори, або ж інші проекти, що не мають вікових обмежень.
  • Аніматори. Вони можуть не просто зайняти дітей, але і стежити за ними під час свята. Аніматори цілком можуть стати, невід'ємною частиною свята, одягнувши костюм улюбленого супергероя, або ж персонажа мультфільму.
  • Зручна обстановка. Інтер'єр залів облаштований таким чином, щоб в ньому було зручно знаходиться навіть дуже великий дитячої компанії, так що про питаннях затишку можна не переживати.

Дитячий День народження в антікінотеатре

Важный нюанс заключается в том, что взрослые также не будут скучать, находясь на детском празднике, ведь даже самые знакомые мультфильмы заиграют полностью новыми красками на огромных экранах. Также стоит упомянуть, что все залы обустроены с использованием надежной звукоизоляции. Поэтому родители могут не волноваться по поводу того, что шумная ватага детей может кому-то помешать, что очень и очень важно в подобных ситуациях.

Оценка: 
Голоси відсутні
Дитячі свята
Дитячі свята400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-14https://antikinoteatr.com/dytyachi-svyata

Шо є в нас ще