AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

5 найпопулярніших кіновсесвітів

З розвитком кінематографа людство отримало ще один відмінний інструмент для створення вигаданих, але таких чарівних світів і всесвітів, які знайшли мільйони відданих фанатів. Звичайно, кожна кінокартина - це абсолютно унікальний з власними законами і правилами. Але деякі творці пішли на багато далі, придумавши багаторівневі і продумані всесвіти, нічим не поступаються реального світу. У цьому блозі ми поговоримо про декілька найбільш популярних кіно всесвітів, що не втрачають своєї актуальності багато років.

звездные войныЗоряні війни

Сама впізнавана і вікова серія фільмів, що розбурхує фантазію фанатів ще в минулому столітті. Відзначимо, що, здавалося б, завершена історія зовсім недавно набула широкого продовження в особі кількох дорогих фільмів, які розкривають нові деталі сюжету. Здається, світ світлових мечів і потішних дроїд ще зможе здивувати як дорослих, так і молодих глядачів.

marvelMarvel

На сьогоднішній день ця всесвіт налічує більше двох десятків фільмів, об'єднаних спільною історією. Фактично, її можна назвати найдорожчим серіалом всіх часів і народів, кожна частина якого ставить нові рекорди по частині касових зборів. Не в останню чергу це заслуга величезного числа діючих персонажів і достатку спецефектів. 

dcDC

Всесвіт відомого Готем Сіті вже встигла пережити кілька реінкарнацій на великих екранах. Примітно, що саме сучасна версія Бетмена, Чудо жінки і Супермена вважається критиками і фанатами однією з кращих, а також найбільш канонічною. Природно, вона протиставляє себе Marvel, але найбільше отримують фанати, які цікавляться обома вселеними.

игра престоловГра престолів

Події серіалу, що розтягнувся на цілих вісім сезонів, переносять нас у псевдосредневековую Європу, де крім складних палацових інтриг і безлічі простих людських історій знайшлося місце магії, драконам, а також нежиті і містичним загадок. Швидше за все, успіх серіалу обумовлений тим, що над його сюжетом працює автор однойменної серії книг, вкладаючи весь свій талант в несподівані повороти розповіді.

гарри поттерГаррі Поттер

Хтось може зауважити, що дана вселена може зацікавити тільки дітей, але це далеко не так. Книги, а в наслідку і фільми, про юного чарівники не просто завоювали любов мільйонів і мільйонів фанатів, але породили цілу субкультуру. При цьому в неї входять люди, що представляють самі різні вікові групи, а значить можна сказати, що творіння Дж. Роулінг є історією на всі часи.

Оцінка: 
Голоси відсутні
5 найпопулярніших кіновсесвітів
5 найпопулярніших кіновсесвітів400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-04-09https://antikinoteatr.com/5-naypopulyarnishyh-kinovsesvitiv