AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Кращі фільми-комедії, які були, є і будуть популярні

Дивитися фільм і насолоджуватися сюжет приємно, легко і комфортно. Тобто та категорія кінострічок, які подивишся один раз, і більше не хочеться, хоча було цікаво. Але є і ті фільми, які хочеться дивитися і дивитися. Якраз ця добірка кінострічок відноситься до тих, що ніколи не набридають.

 

1. Чорний кіт, білий кит 1998р

Головний герой - циган, що жив на березі річки Дунай. Він намагається як вижити в настільки суворий час і хоче зайнятися контрабандою, але у нього нічого не виходить. Його друг-конкурент пропонує угоду - одружити сина цигана зі своєю сестрою (карликом). Але молодята зовсім не в захваті від цієї ідеї, так вони не люблять один одного. І як тут бути ...

 

2. У джакузі тільки дівчатка 1956р

Це не просто фільм, а музична комедія, головною актрисою в якій буде Мерилін Монро. Це яскрава комедія, з дуже яскравими костюмами. Стрічка отримала багато нагород як сама по собі, так і її актори.

 

3. Подружки нареченої 2011р

Сюжет фільму крутиться навколо нареченої і її подруг. Як все крутиться під час приготування до весілля і як зазначається ця подія ще до його головного початку. Це справжній фільм для дівчаток, дивитися який легко і приємно, та ще й смішно. Кожна героїня - це індивідуальність і характер.

 

4. Брюс Всемогутній 2003р

Головними акторами в стрічці будуть найвідоміші Голлівудські зірки. Сюжет крутиться навколо молодого чоловіка, який працює журналістом, але вічно не задоволений своєю роботою і тим, що йому доручає начальство. Він вважає, що Бог до нього не справедливий, і весь час твердить це.

 

5. Похмілля у Вегасі 2009р

Дуже смішний фільм, де хлопці відзначають майбутнє весілля свого друга. Вони вирішують відірватися по повній, і відправляються в Вегас, але там з хлопцями відбувається все далеко не за їхнім планом. Вони вплутуються в дуже цікаві історії, з яких тепер потрібно виплутуватися. Але що найцікавіше, що деякі моменти були взяті з життя. Це весело і забавно!

 

6. Ласкаво просимо в Zомбіленд 2009р

Це стрічка справжній фільм-пародія на самі різні кінострічки про Апокаліпсис і про те як все люди стають Зомбі. Наш герой подорожує по всіх містах, де правлять зомбі. Там з ним відбуваються найрізноманітніші події і історії.

 

7. Шпигунка 2015р

Це цікава історія про одну шпигунки. Сам фільм хоч і комедійний, але елементи бойовика в ньому присутні, що дуже цікаво. Все відбувається дуже забавно і смішно.

 

8. Дуже погані дівчатка 2017р

Це справжній чорний гумор, де героїні колишні однокурсниці, які зустрілися через 10 років. Привід зустрічі - дівич-вечір, який відбудеться в Майямі. Але в ході подій їх місце зустрічі стане місцем злочину.

 

9. Однокласники 2010р

П'ятеро шкільних друзів, які підтримують дружні стосунки, навіть будучи вже дорослими, вирішують відпочити разом зі своїми дружинами та дітьми. Але через 30 років після закінчення школи хлопці трохи змінилися ...

 

10. Супер перці 2007р

Фільм про підлітків, які дружать з самого дитячого садка. Вони обидва трохи дивні і не можуть похвалитися увагою дівчат, але приймають рішення виправити це. До кінця їхнього навчального року залишається не так багато часу, а хлопцям не терпиться змінити своє становище.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Кращі фільми-комедії, які були, є і будуть популярні
Кращі фільми-комедії, які були, є і будуть популярні400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-06-12https://antikinoteatr.com/krashchi-filmy-komediyi-yaki-buly-ye-i-budut-populyarni