AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

5 кращих фільмів 2018 року

Сьогодні кіноіндустрія постійно радує любителів фільмів якісними роботами. При цьому щороку виходять якісь знакові картини, що залишили глибокий слід в серцях глядачів і критиків. У цій статті ми вибрали п'ять найбільш значущих фільмів минулого року, які можна назвати буквально обов'язковими до перегляду.

мстители война бесконечности

Месники: війна нескінченності

На поточний момент це самий касовий і епічність фільм від компанії Marvel, що зібрав велику частину героїв цієї всесвіту. Відмінною особливістю даного фільму можна назвати те, що він є лише прелюдією до феєричної розв'язці, яка вийде на екрани вже цієї весни.

зеленая книга

Зелена книга

Ця біографічна драма з домішкою комедії розповідає реальну історію, що має місце в 1962 році, відомого піаніста і звичайного водія, чиє тривале турне по південних штатах переростає в справжню дружбу. Важливо підкреслити, що один з головних героїв - чорношкірий, з яким дуже важко живеться в суспільстві, де представників його раси всіляко утискають. Фактично, зелена книга, яка подарувала назвою фільму, є путівником, де зібрана інформація про маршрути, безпечних для кольорових жителів США того часу.

 богемная рапсодия

Богемна рапсодія

Як можна здогадатися з назви, фільм цілком присвячений історії культового вокаліста групи Queen Фредді Меркьюрі. У цій картині знайшлося місце взаєминам всередині колективу, боротьбі зі звалилася на голову славою, нерозділеного кохання та боротьбі з невиліковною хворобою. При цьому події розвиваються в автентичних декораціях, а актори підібрані таким чином, щоб максимально відповідати своїм реальним прототипам.

тихое место

Тихе місце

Цей трилер розповідає незвичайну історію пост-апокаліпсису, де світ був захоплений кровожерливими і сліпими монстрами, які реагують на найменший звук. Режисери і акторам вдалося передати атмосферу мовчазною безвиході, адже з ситуації, що склалася, фактично, немає ніякого виходу. Фільм був гідно оцінений критиками і багатьма відомими людьми. Наприклад, про нього дуже тепло відгукувався метр жахливих історій Стівен Кінг.

остров собак

Острів собак

Вишенькою на торті стане мультфільм, виконаний в абсолютно унікальній стилістиці, яку потрібно просто побачити. Через персонажів-собак автор показує багато рис людського характеру, а також піднімає цілий ряд гострих соціальних проблем. В оригінальному дубляжі багато ролі дісталися відомим голлівудським зіркам, а тому ми рекомендуємо ознайомитися саме з оригіналом.

Оцінка: 
Голоси відсутні
5 кращих фільмів 2018 року
5 кращих фільмів 2018 року400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-03-19https://antikinoteatr.com/5-krashchyh-filmiv-2018-roku