AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Фільми, які скоро вийдуть на екрани українського телебачення

Добірка цих кінострічок повинна була бути показаної українському глядачеві в березні 2020 року, але їх прем'єри перенеслися через ситуації, що склалася по всьому світу - страшного коронавируса і пов'язаного з ним карантину. Але все буде добре і ми зможемо подивитися з Вами ці кінострічки, які цілком можуть стати дуже успішними.

 

1. Лялька 2: Брамс США Детектив Жахи Триллер

Історія про одну сім'ю, яка переїхала жити в один дуже старий особняк Хілшір. Що ж там незвичайного? Син нових господарів знаходить у дворі ляльку, стару не зовсім зрозумілу ляльку. Він придумує їй ім'я Брамс. Лялька як ніби оживає і стає кращим другом хлопчика. Тільки ось з її пожвавленням все в будинку змінюється, починають відбуватися дивні і страшні речі.

 

2. Крихітка Зомбі Франція Фентезі

Відомий всьому світу зобмі Клервіус Нарцис оживе в історії його внучки. Дівчинка переїхала жити в нове місто Париж і їй належить вливатися в колектив класу. І, як їй здалося, вона повинна справити враження на своїх однокласників, що і призводить до вигаданим історіям. Але тільки ось одна з таких історій закінчується не зовсім тим, що очікується. Вона набуває реальних сили гаїтянського Вуду.

 

3. Тихе місце 2 США Триллер Жахи

Всі події відбуваються в світі страшних сил, де людям доводиться виживати. Через все смертельні події, що відбулися в будинку сім'ї Ебботів доведеться зустрітися з новими реаліями світу. Кровожерливі монстри хочуть їх убити і реагують на будь-які звуки. Героям доводиться бігти самим, не розуміючи куди. А там, де вони очікують, порятунок буде те, що ніяк не входить в їх плани. І тепер не зрозуміло де було більше безпечніше.

 

4. Пульс Україна Спорт Драма Біографія

Це реальна історія про одну спортсменці, яка мріє підкорити світ. Наша героїня українська легкоатлетка. Вона живе в невеликому місті і мріє взяти участь в Олімпіаді. Заняття спортом обіцяють дівчинці непогане майбутнє, але одну мить перевертає абсолютно все - аварія. У зв'язку з нею дівчинка отримала травми, і мало не позбулася зору. Звуть нашу героїню Оксаною, і їй здається, що тепер вона не просто може забути про спорт, про Олімпіаду, а й про звичайну нормального повноцінного життя. Тільки її силі волі можна заздрити і заздрити. Оксана вирішує не опускати руки. Вона бореться за своє життя і за свою мрію.

 

5. Нічний портьє США Драма Кримінал

Наш герой трохи незвичайна людина - він аутист, що відрізняється особливим розумом. Працює хлопець нічним портьє, що приносить йому хоч якісь гроші. У його зміну відбувається одна подія, вбивство жінки і саме Барта, так звуть хлопця, вважають одним з підозрюваних. Через все розслідування, Барт починає зустрічатися з дівчиною, що живе в готелі. Вона красива і дуже подобатися хлопцеві. Тільки ось він розуміє, що вбивства не припиняються і його дівчину можуть вбити.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Фільми, які скоро вийдуть на екрани українського телебачення
Фільми, які скоро вийдуть на екрани українського телебачення400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-05-14https://antikinoteatr.com/filmy-yaki-skoro-vyydut-na-ekrany-ukrayinskogo-telebachennya