AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

ТОП-5 кращих фільмів, на думку глядача

Дивитися фільм - це те, що людина робить практично щодня, іноді сам того не помічаючи. Буває, сядеш перед екраном телевізора, і сам не помітиш, як пролітає час. А його сюжет ще надовго залишається в голові. Ця добірка кінострічок користується успіхом серед глядачів, тому можливо і Ви знайдете для себе щось цікаве.

 

1. Зникла Триллер Детектив Драма 2014р США

Наші герої - це подружня пара, яка разом уже 5 років. Вони щасливі один з одним і кожну свою річницю намагаються це якось цікаво відзначити. Дружина весь час влаштовує чоловікові сюрпризи-загадки, коли той все поетапно розгадує і отримує за це приз. Тільки цього разу все якось дуже заплутано і незрозуміло. Дружина кудись пропадає, а в будинку все перекинуто і кров. Але сліди, за якими потрібно знайти дружину все ж є, а ось подарунок, в кінцевому підсумку який повинен очікувати героя, як йому здається, буде зовсім не з приємних.

 

2. Джентльмени Комедія Бойовик 2019 США

Сюжет фільму, по правді кажучи, взятий з реального життя. Міккі Пірсон - наш герой, який має дуже і дуже великий бізнес. А ось його створення було, з самого, що ні їсти нуля. Чим займається наш герой - збирає нелегальний «урожай». Час йде, а сам чоловік дорослішає і хоче стати простим смертним, самим звичайним сім'янином. Свої ж справи він хоче передати довіреній особі, якими, як виявиться, захочуть стати багато. Хтось виявиться справжнім другом, а хто-то зовсім немає. Але в будь-якому випадку такий розв'язки не очікував ніхто ...

 

3. Готель Мумбаї: Протистояння Драма Триллер 2018 р США

Мумбаї всім відомий курорт. Саме там знаходиться готель «Тадж-Махал», на який було скоєно терористичну атаку. Всі відвідувачі готелю в небезпеці і намагаються врятуватися, хто як може. Все це було насправді і напередодні 10 років, через теракту було випущено цю кінострічку.

Всі події того страшного дня почали відбуватися на вулиці, де терористи влаштували переполох. Люди, рятуючись, тікали хто куди, а ті, хто потрапив в готель, намагаючись сховатися, виявилися в черговий небезпеки, так як в будівлю готелю зайшли ті ж самі терористи. Не чекаючи поки поліція буде діяти, люди самі шукають порятунок. І завдяки відважним чоловікам, багато хто залишається в живих.

 

4. Капернаум Драма 2018 р Ліван

Цікава драма, яка показує життя не одних дітей. Цікавим є той факт, що в головних ролях знімалися не професіонали-актори, а звичайні люди. Зейн всього 12 років і він сидить у в'язниці за те, що напав з ножем на того, кого ненавидів. Але наступне його поява в суді пов'язана з тим, що саме він подав заяву на власних батьків. Зейн звинувачує їх у тому, що вони не можуть дати дітям найпростіших і елементарних речей. Хлопець сам намагається ростити сестер, заробляти на наркотиках, але таким чином, мати хоч якісь гроші. Трохи подорослішавши, одну з сестер хочуть видати заміж не по її волі, Зейн в черговий раз спробує врятувати сестру. Але як це зробити не знає ...

 

5. 1 + 1 Драма Драма 2011р Франція

Паралізований аристократ Філіп потребує помічника, якому можна буде повністю довіряти. Це повинен бути по-справжньому розумна людина, готовий віддаватися своїй посаді. І тут починається так званий кастинг кандидатів. Здавалося б вибір буде легким, але Філіп всіх відхиляє, вибравши того, хто на думку всіх мало підходить для такої посади. Його вибір - це чорношкірий хлопець, тільки що повернувся з в'язниці.

Оцінка: 
Середнє: 3.5 (4 голосів)
4 3.5 5
ТОП-5 кращих фільмів, на думку глядача
ТОП-5 кращих фільмів, на думку глядача400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-06-12https://antikinoteatr.com/top-5-krashchyh-filmiv-na-dumku-glyadacha