AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Нове, цікаве і захопливе

Дивитися фільм, повністю поглинаючись в нього або дивитися, не напружуючись - це вибір кожного глядача. Але що ж робити коли подобається одне і інше - дивитися обидва! Добірка цих кінострічок вміщує в собі самі різні за жанрами фільми, що дасть можливість глядачеві самому вибирати, що йому дивитися в цю хвилину.

 

1. Маяк Жахи Драма Триллер 2019 США

Один чоловік, який працює колись лісорубом, захотів найнятися в помічники до доглядача маяка. При цьому що сам будівельник живе на безлюдному острові і просто знущається над своїм робочим. Він дає вказівки на найважчу і брудну роботу. Хлопець стійко виносить все знущання, але те, що діється в самому маяку просто нестерпно незрозуміло.

 

2. Нотр-Дам Комедія Мелодрама 2019 Франція

Наша героїня звичайна змучена роботою і сім'єю жінка, яка намагається з'ясувати стосунки зі своїм чоловіком і ненавидить свого боса. Вона працює архітектором, але не прославленим. І ось одного разу, чисто випадково її проект схвалили і доручили реконструювати площу близько Нотр-Дам. Це серйозне завдання, якого боїться наша героїня, тим більше, що вона зустрічає своє минуле кохання ... Все разом і одночасно, як впорається і як все не зіпсувати ?!

 

3. Месник Триллер Бойовик 2018 р Індонезія

Наш герой - колишній кілер (найманий вбивця). Коли він вирішує зав'язувати зі своїм минулим, воно його наздоганяє. У тій села, де Райан зараз проживає і веде самотнє життя, спілкуючись лише з одним другом і усією його родиною, все тихо і спокійно, до недавнього часу. Але ось одного разу, «погані» хлопці крадуть дівчат з тієї місцевості для продажу, і нашому герою належить небезпека. Його єдиний друг, з яким він спілкується, потребує допомоги, і Райан не може його кинути. Тільки це призводить до того, що бандити дізнаються Райана і розповідають про нього тим, кому не варто.

 

4. Під водою Жахи Фантастика Драма 2020р США

Сюжет фільму розгортається так, що все крутиться навколо команди підводних бурильників. Мало того, що робота таких людей, тож не з легких і досить небезпечна, так їм належить ще, і поборотися за своє життя. Виконуючи свою роботу на глибині 11 км, хлопці потрапляють в непередбачену ситуацію, коли їх станція руйнується. Зв'язок із зовнішнім світом обривається і їм доводиться якось вибиратися самим. Але як це зробити, коли навколо не тільки вода, але і її жителі.

 

5. Страшні історії для розповіді біля багаття Жахи 2018 Казахстан

Компанія друзів, але далеко не найкращих, відправляється в похід. Коли настає вечір, хлопці вирішують зібратися біля багаття і трохи повеселитися, розповідаючи один одному різні історії. При цьому історії ці далеко не смішні: приведення і відьми як зазвичай, це прийнято для історій біля вогнища. Тільки ось хлопці навіть не уявляють, що їх чекає і як з ними розрахуються злі духи з цих самих історій.

Оцінка: 
Середнє: 3 (2 голосів)
2 3 5
Нове, цікаве і захопливе
Нове, цікаве і захопливе400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-06-12https://antikinoteatr.com/nove-cikave-i-zahoplyve