AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Кращі романтичні фільми про кохання

Любов - це те почуття, яке завжди було, є і буде у людства. Відбувається це не залежно від часу, не вибираючи відповідних моментів, і не дивлячись навіть на кінець світу.

 

1. Облівон 2013 США

Коли Земля перетворилася на безплідну пустелю, майже всі люди вже встигли перебратися на іншу планету. Своєї черги чекає лише кілька людей, в їх число входить і наш герой.

 

2. Поцілунок крізь стіну 2011 Росія

Будучи невдахою по життю нашого героя ніяк не вдається завоювати дівчину, яка так давно йому подобається. Ставши власником сили проходження крізь стіни чоловік думає, що зможе підкорити серце своєї дами.

 

3. Бойфренд з майбутнього 2013 Великобританія

Молодий хлопець має дар повертатися в минуле. Це допомагає йому виправити своє майбутнє. Але наш герой настільки захопився такими стрибками в часі, що в якийсь момент зрозумів - він втрачає життєво важливі моменти.

 

4. Міняючи реальність 2011 США

Наш герой закохується в дівчину Елізу. І все могло б у них скластися, тільки це не входить в плани тих, хто коригує весь світ, порушуючи всі правила таких коригувань. Тільки ось хлопець не упускає рук і приймає рішення боротися до останнього, як тільки це можливо.

 

5. Я - початок 2011 США

Як же важко втрачати коханих, особливо якщо трапляється якась трагедія. Так і наш герой, який працює мікробіологом, не знає як жити далі без своєї коханої. Зустрівши дівчинку, він раптом замислюватися про те, хто вона, адже її очі точна копія очей його коханої.

 

6. Любов «Пінгвіни» 2016 Франція

Герой фільму вчений, який займається вивченням білка в організмі пінгвінів. Його асистентка давно таємно закохана в вченого і згодна стати його ж піддослідної, пов'язаної з генетичними експериментами.

 

7. Одна мільярдна частка 2014 США

У розділі фільму виступають три пари. Всі вони істотно відрізняються один від одного як самим віком, так і життєвими принципами. Але всім героям належить один кінець - кінець світу. І вони розмірковують, аналізуючи свої, спільно прожиті життя.

 

8. Дружина мандрівника в часі 2008 США

Знайомство цієї пари відбулося, коли дівчині було всього лише 6 років, в той час чоловікові було вже 36. Їх весілля було, коли дівчині було 23, а хлопцю 31 рік. Наш герой хворіє дуже рідкісної хворобою - переміщенням у часі.

 

9. Не відпускай мене 2010 Великобританія

Троє молодих хлопців, хлопець і дві дівчини росли в інтернаті, повністю закритому від зовнішнього реального світу. Але після досягнення 18 років їм належить дізнатися про своє походження і правду реалій.

 

10. Солярис 2002 США

Один чоловік, який працює психологом, хоче розгадати таємницю суїцидів, які здійснювали над собою вчені, які займаються однією справою - вивченням планети Соляріс.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Кращі романтичні фільми про кохання
Кращі романтичні фільми про кохання400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-03-14https://antikinoteatr.com/krashchi-romantychni-filmy-pro-kohannya