AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Що з фіналом "Гри престолів"

Наш антикінотеатр «Rockfellow» на Андріївському не міг пройти повз такої грандіозної події, як закінчення серіалу десятиліття і тому ми спробували зрозуміти, чому так сталося, що його фінал сподобався далеко не всім.

Отже, давайте розбиратися.

Почнемо з того, що безпосередньо перед виходом останнього сезону «Ігри престолів» кожен, хто дивився прагнув передбачити, чим все закінчиться. Приймалися ставки, робилися огляди і багаторазово перечитувався вихідний матеріал від Джорджа Мартіна по попередніх частинах. У якийсь момент очікування стало настільки сильним, що глядачі просто перегоріли. І це при тому, що між 7-ю і 8-ю частиною пройшло близько 2 років.

Якість 8-го сезону було набагато нижче попередніх, чому підтвердженням є кіноляпи за типом склянки з кавою у Дейнеріс Таргаріен або ж поява руки у Джеймі Ланістера.

Глядачі жадали видовища, а в обмін на це отримали 2 з 6 серії в яких основні персонажі просто точать ляси і розповідають байки. У 3 серії здавалося б екшен має місце бути, але !!!! При такій запеклій битві з Королем Ночі здавалося б повинні були загинути практично всі, але ні. З основних героїв загинули одиниці. Головний же антигерой був убитий швидко і не зрозуміло, чого саме він прийшов в Winterfell.

Варто зазначити, що вже після середини сезону глядачі відзначали, що герої поводяться вкрай нелогічно. Не за Мартіном, але в підсумку це продовжилося і в решті серіях сезону. То Дейнеріс ні з того, ні з сього спалює Королівську Гавань, то Джон Сноу поводиться як шмаркач 10 років і т.д.

Також вкрай незрозуміло куди і навіщо їхала Арья. Приїхала в Королівську Гавань подивилася на все неподобство, і поїхала далі їздити по світу. Загалом незрозуміло. Такі обриви сюжетних ліній були повсюди і це стало шоком для шанувальників серіалу, тому що реальних відповідей ми не дочекалися.

Феєрією всього стало те, як були проведені вибори короля і хто в кінцевому підсумку їм став. І хоча Бран Старк до цього говорив, що він триокий Ворон, то як тільки йому випав шанс стати королем він знову перевзувся і став Браном!

Чому власне все сталося так як сталося?

На мій суб'єктивний погляд просто останній сезон писали без Мартіна. Старий пише дуже довго і як він і говорив, що б розкрити всю його задумку потрібно було ще сезонів 10, а ось книг він навіть не дописав до поточного моменту. Ось в цьому вся сіль, що геніальні сюжетні лінії Мартіна замінили зліпленими на швидку руку текстами сценаристів.

У будь-якому випадку, мені здається ми заслуговували більшого! Чи не так?

Оцінка: 
Голоси відсутні
Що з фіналом "Гри престолів"
Що з фіналом "Гри престолів"400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-06-14https://antikinoteatr.com/shcho-z-finalom-gry-prestoliv