AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

5 режисерів, з творчістю яких варто ознайомитися

Зазвичай прийнято розглядати окремі кінокартини, або ж цілі жанри цього мистецтва, геть забуваючи, що за кожним фільмом стоїть безліч людей, що вкладають величезна праця і, що більш важливо, власне унікальне бачення остаточного результату. Ми постараємося відновити цю прогалину, розповівши про декілька режисерів, чия творчість заслуговує на увагу кожного кіномана.

джордж миллер

Джордж Міллер

Так склалося, що перший же фільм цього режисера став справжньою сенсацією в світі кінематографа. Мова, звичайно ж, йде про пост-апокаліптичної трилогії «Божевільний Макс», яка відкрила дорогу цілої жанру. Примітно, що перший фільм, з молодим і невідомим тоді Мелом Гібсоном в головній ролі, окупився більш ніж 25 раз. Багато в чому, це і стало головною причиною продовження знімального процесу. 

квентин тарантино

Квентін Тарантіно

Він виразно знає як підривати прокати своїми роботами. Примітно, що картини цього режисера стають тільки краще і краще, а значить кращий фільм майстра діалогів ще попереду. Якраз глибокі розмови і складні багаторівневі сюжети вважаються візитною карткою Тарантіно. Ну і звичайно, не можна забувати про участь акторів зі світовим ім'ям, на всі сто відсотків розкривають початкову задумку режисера.

гай ричи

Гай Річі

Цей режисер має свій власний, не схожий на інші, стиль, який важко сплутати з чимось іншим. Наприклад, першою роботою Річі вважається картина «Карти, гроші, два стволи», що стала найгарячішою темою для розмови в британському кінематографі кінця двадцятого століття.

кристофер нолан

Крістофер Нолан

Він славиться своїм свіжим поглядом на звичні сюжети, а також постійним пошуком чого абсолютно нового. Чого тільки варта його інтерпретація Темного лицаря, з Бейлом у головній ролі, або ж фантастична драма «Інтерстеллар». Фактично, кожен фільм розглянутого режисера заслуговує на увагу.

мартин скосезе

Мартін Скосезе

На рахунку цієї людини цілий ряд культових фільмів, що стали справжньою класикою. Крім іншого, обов'язкового згадки заслуговують «Таксист», «Славні хлопці» і так далі. Критики відзначають, що йому вдається дуже тонко відчути тематику знімаються картин, показати глядачеві щось абсолютно нове.

Оцінка: 
Голоси відсутні
5 режисерів, з творчістю яких варто ознайомитися
5 режисерів, з творчістю яких варто ознайомитися400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-04-04https://antikinoteatr.com/5-rezhyseriv-z-tvorchistyu-yakyh-varto-oznayomytysya