AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

5 кращих ужастиків всіх часів

Багато кінокритиків і авторитетні профільні видання давно сперечаються над переліком фільмів, гідних потрапити в десятку кращих фільмів жахів. Повинно бути, це дійсно складне завдання, адже за роки існування кінематографа було випущено безліч картин. З іншого боку, можна виділити п'ять робіт, які входять в список кращих, незалежно від авторства. Про них ми і спробуємо поговорити в даній статті.

чужой

Чужий

Мало хто знає, але спочатку фантастичне творіння Рідлі Скотта замислювалося як повноцінний фільм жахів. У дебютному фільмі цієї серії є абсолютно всі атрибути хорошого фільму жахів, а саме гнітюча атмосфера, невідомість, противник, якого неможливо перемогти, і багато іншого.

психо

Психо

Цей фільм за авторством Альфреда Хічкока навряд чи може похвалитися чимось фантастичним. Замість цього автор зробив ставку на психологію своїх глядачів і божевілля, яке діється на екрані. Це одночасно і трилер, і детективна історія, і справжнісінька драма. Багато сцен з даної картини стали показовими прикладами, на яких навчалися видатні режисери сучасності.

сияние

Сяйво

Це екранізація однойменного роману метра жахів Стівена Кінга. Цікаво, що спочатку фільм був названий мало не найгіршим, але озираючись назад, можна констатувати його причетність до числа ікон кінематографа. У ньому в ідеальних пропорціях склалися відмінний сюжет, режисерське бачення, акторська гра і реквізит. Просто пориньте в цю страшну казку і всі інші жахи здадуться вам не такими вже й страшними.

хэллоуин

Хеллоуїн

Історія розповідає про те, як група людей намагаються врятувати свої життя від вбивці, який страждає психічним розладом. Як можна зрозуміти з назви, дії картини розвиваються на тлі популярного в західних країнах свята Хеллоуїн, знаменитим традицією вбиратися у всілякі костюми. Фільм залишив значний слід в жанрі хоррор, ставши справжньою візитною карткою режисера Джона Карпентера. Цікаво, що оригінал 1978 року багато разів намагалися перезняти, але найуспішнішою вважається перша інтерпретація.

ночь живых мертвецов

Ніч живих мерців

Оригінальна картина під цією назвою побачила світ ще в 1968 році, але і зараз вона цілком здатна налякати навіть досвідченого глядача, який встиг переглянути багато подібних фільмів. Примітно, що фільм, що розповідають про живих мерців став справжнім джерелом ідей для інших авторів, а також дозволив своєму спочатку режисерові протягом багатьох років випускати всі можливі сиквели і ремейки.

Оцінка: 
Голоси відсутні
5 кращих ужастиків всіх часів
5 кращих ужастиків всіх часів400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-05-12https://antikinoteatr.com/5-krashchyh-uzhastykiv-vsih-chasiv