AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Що таке електронний кальян Strabuzz E-hose, його переваги перед класичним

Електронний кальян Starbuzz E-Hose - це новітній напрям, які не містять нікотин, смолу, чадний газ та інші шкідливі речовини. Цей інструмент не тільки може імітувати процедуру звичайного куріння, але і виключати негативний вплив на здоров'я людини. У зв'язку з цим даний кальян цілком може замінити традиційні засоби для куріння. При цьому вперше його побачивши, відразу можна помітити, що компанія вклала багато сил у створення свого товару. Електронний кальян Starbuzz E-Hose має привабливий дизайн і упаковку, зручну форму і безліч інших позитивних рис.

Електронний кальян Starbuzz E-Hose: основні переваги

  1. Привабливий дизайн і упаковка. Дизайн електронного кальяну зроблений за останніми тенденціями моди. Є барвисті тони, дотримуються естетичні мірила. Асортимент представлений в різних кольорах, таких як: чорний, червоний, синій, фіолетовий і розовий.Прі створенні продукту також потурбувалися і про оформлення його упаковки, яка безумовно згодиться для подарунка. Коробочка має цікавий зовнішній вигляд. Вона оснащена безбарвної пластикової пластиною, яка дає можливість спостерігати її зміст. Внутрішня ж частина упаковки має отвори з поролоном, які відповідають розмірам і формам всіх деталей кальяну.
  2. Компактність. Його особливістю також є те, що він простий в збірці і не займе багато простору. При цьому у Starbuzz e-hose є ще більш компактна версія starbuzz e-hose mini. Дану модель можна без проблем брати з собою куди завгодно: в офіс, бар або на відпочинок, щоб в будь-який час мати можливість отримувати задоволення від куріння. Він дозволить Вам відволіктися, відпочити або ж просто провести добре вечір в компанії. А всім оточуючим сподобається його неповторна форма і вельми витончений дим.
  3. Можливість комбінувати картріжі.Це дає можливість змішувати смаки так як Вам подобається. Асортимент смаків зараз налічує 14. Якість збірки зроблено на досить високому рівні. При цьому варто відзначити, значною перевагою є те, що даний продукт дає можливість насолоджуватися улюбленими смаками, не завдаючи шкоди своєму здоров'ю.
  4. Зарядки кальяну вистачає на тривалий час.Зарядивши електронний кальян Starbuzz e-hose один раз Ви зможете зробити затяжок аж до 1500! Про таке можна тільки мріяти! У разі якщо кальян буде розряджатися, він повідомить Вас про це миготінням лампочки внизу.

Дізнатися більше цікавої інформації можна дізнатися в розділі Події.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Що таке електронний кальян Strabuzz E-hose, його переваги перед класичним
Що таке електронний кальян Strabuzz E-hose, його переваги перед класичним400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-28https://antikinoteatr.com/shcho-take-elektronnyy-kalyan-strabuzz-e-hose-yogo-perevagy-pered-klasychnym