AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Новинки, які повинні ось ось вийти на екрани українського ТБ

Дивитися фільми - заняття двозначне. Одні дивляться їх, щоб розслабиться, а інші, щоб напружити мізки. Все залежить від сюжету. У цій збірці буде і одне, і інше. Кожен знайде для себе своє улюблене кіно. Приємного всім перегляду!

 

1. Вірю в любов США Драма Мелодрама Музика

Наш герой американський музикант і звуть його Джеремі Кеіп. Він любить музику, а його жанр християнський рок. Наш герой був одружений на Мелісса Хеннінг, яку любив настільки сильно як тільки це можливо. І все б було добре, але одружившись, через кілька місяців дружина музиканта вмирає. Її діагноз був рак яєчників. Жінка боролася за життя, як могла, тільки та від неї відвернулася. Ця подія дуже сильно вразило Джеремі і його віра на якийсь час колебнулась. Цікава історія, яка змусить кожного глядача задуматися багато про що.

 

2. Втеча з Преторії Австралія Великобританія Триллер

70-ті роки були нелегкими. Це саме той час, коли в світі твориться багато подій і коли люди хочуть його змінити. Активіста на ім'я Тім Дженкінс і його друга Стівена Лі заарештували і засудили до ув'язнення, перебування у в'язниці із суворим режимом. Але наші герої впевнені в своїй правоті і виступаю за свободу, протистоячи апартеїду. Вони розробляють план втечі, хоча і добре розуміють всі серйозність цієї дії. Втекти для багатьох здається нереальним, але все ж це, напевно, краще ніж бути в тюрмі.

 

3. У чорній, в чорній кімнаті Україна Детектив Кримінал

Ще в давні часи близько української столиці міста Києва був нікому не відомий місто N. У тому місті мешкали якісь сутності, що мають особливу силу. У той час місто N представляв собою лише болото, але сьогодні це вже типова провінція. І хто б міг подумати, що все так зміниться. Здавалося б, що сутності, які жили в тому містечку, повинні підлаштуватися по сучасний світ. Але вони спали і лише чекали пробудження. І це таким здійснилося. Хлопці-підлітки випадковим чином розбудили цих незрозумілих звірів, а ті в подяку хотіли виконати їх бажання. Тільки є одне але, ці бажання пов'язані зі смертю і кров'ю.

 

4. Тунель: Небезпека для життя Норвегія Триллер

Норвегія славиться безліччю тунелів, одні з них зазнав, а одні і зовсім немає. Всі ті тунелі відрізняються один від одного хоча б тим, що не кожен з них має аварійний вихід. Цей фільм - це реальна картина, яка відбувалася під час пожежі. Люди були заблоковані в авто тунелі, що не має аварійного виходу. За таким тунелю рухалася автоцистерна, яка потрапила в аварію. Сам тунель знаходився в славно відомих норвезьких горах, але всі, хто в той час кудись добирався, був в пастці. А це безліч людей, які як раз на свята хотіли потрапити дамою до своїх близьких і рідних. Рятувальники працювали не покладаючи рук, але їм заважав сніг. А сама цистерна раптом спалахнула, створивши пожежа. Час тепер вимірюється секундами.

 

5. «Черкаси» Україна Драма Військовий Бойовик

Наші герої молоді хлопці з українських сіл. Звуть їх Миша і Лев. Хлопці зустрілися на військовому кораблі «Черкаси». І все відбувається в період їх навчання, коли події України в 2014 році безпосередньо в усьому відображаються. Втеча Януковича і захоплення Криму, сам же корабель повертається на свою базу, яка вже не зовсім його. «Черкаси» заблоковані на озері Донузлав разом з іншими кораблями, які здаються. Але тільки «Черкаси» стоять щосили до останнього боротися. Боротьба триває три тижні ...

Оцінка: 
Середнє: 4 (1 голос)
1 4 5
Новинки, які повинні ось ось вийти на екрани українського ТБ
Новинки, які повинні ось ось вийти на екрани українського ТБ400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-06-12https://antikinoteatr.com/novynky-yaki-povynni-os-os-vyyty-na-ekrany-ukrayinskogo-tb