AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Україна і березень 2020 року кращі кінопрем'єри цього місяця

Дивитися все нове і цікаве - заняття багатьох кономанов. Вони чекають і чекають, коли ж вийде якийсь фільм, щоб першим його подивитися. Добірка цих фільмів вміщує в себе найбільш очікувані фільми березня 2020 року. Ну, почнемо ...

 

1. Уперед США Комедія Мультфільм Пригоди

Два брата-ельфа змушені жити в нашому світі. Але живуть вони не одні, а разом з іншими не реальними нам істотами. Звична раніше їм життя ґрунтується на магії, але цей світ зовсім інший. У ньому мало що відбувається чудесного і коли ельфам випав шанс скористатися магією і оживити свого рідного батька вони погоджуються. Тільки перш ніж це станеться, братам потрібно пройти ряд завдань.

 

2. Побачення у Вегасі Україна Комедія

Наш герой Артем працює рекламним агентом. Його харизма дозволяє бути успішним і досягати поставлених цілей. За допомогою соціальних мереж Артему нічого не важко дізнатися все про своїх клієнтів і стати їм кращим другом. Отримавши завдання на великий контракт, Артему доведеться відправитися в Лас-Вегас. Але ще в літаку він зустрічає красиву молоду дівчину Оксану, як виявиться його конкурентку. І, звичайно ж, він нічого їй не розповідає, так це може йому нашкодити. А ось те, що він знає, хто вона, грає йому на руку. Тільки от не всі так просто, їх знімають з рейсу і завдання істотно ускладнюється.

 

3. Емма Великобританія Драма Комедія

Історія відбувається в одному маленькому сонному містечку, де править його королева. Звуть героїню Еммою і вона відноситься до ряду багатіїв. Емма молода дівчина, яка хоче зустріти свою любов, але, як і де це зробити вона не знає. Саме тому наша героїня відправляється подорожувати, здійснюючи в шляху ряд помилок. Але її любов, як виявиться, не буде такою далекою.

 

4. Гарячі матусі Франція Бельгія Комедія

Бути дорослою жінкою це одночасно добре і погано. Але все ж краще, якщо ти не втрачаєш руки, і твоє життя вирує. Трьом подругам, понад 40 років хочеться чогось нового і цікавого. Вони бігають на побачення з молодими чоловіками, які не відразу здогадуються про їх вік. Одним словом, їх відпустку у Франції вдався. Тільки ось молоді красуні-конкурентки моторошно ревнують дам, що і дуже добре видно ...

 

5. Яещездесь Франція Бельгія Комедія

Наш герой працює шеф-кухарем. Його вік вже якраз той, що пора б чого досягти. Але що робити, коли в житті все не так гладко як хотілося б, а зважитися на кардинальні зміни не так легко як, здається на перший погляд. Але ось нашому герою пощастило, він справжній щасливчик. Йому належить батьківський ресторан, де він успішно править усім. Чоловік дружи зі своїми синами і своєю, хоч і колишній, але все ж дружиною. І що йому не вистачало? Шеф-кухар закохується по фотографії в молоду дівчину і намагається її розшукати, відправившись в Сеул.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Україна і березень 2020 року кращі кінопрем'єри цього місяця
Україна і березень 2020 року кращі кінопрем'єри цього місяця400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-05-09https://antikinoteatr.com/ukrayina-i-berezen-2020-roku-krashchi-kinopremyery-cogo-misyacya