AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Соціальні проекти в АНТІкінотеатрі

З самого першого дня роботи нашого закладу, ми прийняли активну соціальну позицію. На нашу думку, саме ми, нове покоління в силах не просто робити добро і допомагати, але і своїм прикладом навчати цьому інших. Хотіли б розповісти вам про ті проекти, які ми організували самі або ж підтримали ініціативу.

Проект «Життєлюб»

Мета проекту - організовувати дозвілля людей похилого віку. Ми, звичайно, в шоці з масштабів всього того, що відбувається і дико пишаємося нашою дружбою! По четвергах, бабусі і дідусі приходять до нас дивитися улюблені радянські фільми. Нам радісно бачити, як вони вбираються, фарбують губи і надягають краватки. Найцінніше - це спілкування з ними! Ви навіть не уявляєте, як вони заряджають нас своїм оптимізмом і позитивним настроєм. Кожен раз в голові пролітає одна думка: «Я точно хочу старіти, як вони!» 

Проект «Життєлюб»

Проект «Точка опори»

Це реабілітаційний центр для жінок з дітьми, які борються з алко, нарко залежностями, постраждали від насильства в сім'ї. Центр забезпечує їм комфортне домашню атмосферу і намагається допомогти у вирішенні проблем кожного. На базі центру є невелика швейна майстерня, де жінки шиють іграшки ручної роботи. Саме їх ми і продаємо в нашому антікінотеатре. Крім цього поводятся ряд заходів центру, які допомагають освоїться і впорається з неприємностями в житті.

Проект «Точка опори»

«Діти-Сусіди» (ДНЗ№16)

«Добло ланку» і «Дапабааачення» ми чуємо у вівторок і дуже радіємо цьому! Три групи дитячого садка ходять до нас кожного тижня, щоб подивитися уроки на великому екрані! Хіба це не круто? Вихователі готують відео-матеріали, згідно з програмою освіти, дітвора з великим задоволенням чекають уроки, а ми їх!

«Діти-Сусіди» (ДНЗ№16)

Команда Рокфеллоу переконана, що вчитися потрібно з задоволенням! :)

Оцінка: 
Голоси відсутні
Соціальні проекти в АНТІкінотеатрі
Соціальні проекти в АНТІкінотеатрі400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-10-05https://antikinoteatr.com/socialni-proekty-v-antikinoteatri