AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Як правильно пити ігристе вино

Сьогодні практично не буває урочистостей, які обходяться без хорошого ігристого вина. Незважаючи на досить велику поширеність, далеко не всі любителі розглянутого напою до кінця розуміють як правильно його подавати, які закуски використовувати і так далі. У цьому матеріалі ми постараємося виправити дане прикре упущення, запропонувавши читачам власне бачення.

как открыть шампанскоеПодаємо ігристе вино

Природно, подавати подібний напій потрібно в охолодженому стані. Тому потрібно заздалегідь подумати про це. В ідеалі передбачається спеціальне відерце, наповнене льодом. Протягом деякого часу рідина в пляшці охолоне до 10 градусів, а саме ця температура вважається ідеальною.

Відкриваємо вино

Будьте дуже уважні, адже кришка може вискочити з великою і, що найголовніше, некерованою силою. Перед тим, як кришка піддасться, ви обов'язково почуєте характерне шипіння, після чого пролунає очікуваний бавовна, який ознаменує відкриття напою. Важливо, щоб при цьому пляшка перебувала під нахилом в 45 градусом.

Тримаємо

Після відкриття залишається тільки налити вино в чисті келихи. Рекомендується віддати перевагу Бакалов на довгій ніжці, які були б виготовлені з ідеально прозорого скла. Завдяки цьому ви зможете не тільки насолодитися смаком або ароматом напою, але і його зовнішнім виглядом.

с чем подавать шампанскоеЗ чим краще всього поєднується

Насправді мало хто дійсно розуміє, як і чим потрібно закушувати ігристе вино, щоб максимально розкрити його смакові можливості. Крім того, існує досить багато думок з цього приводу, але більшість експертів схиляється до наступного набору:

  • Морепродукти. З їх допомогою вдається додати в напій деякі солені нотки, які роблять його більш цікавим.
  • Фрукти. Віддавайте перевагу солодким фруктам, а також ягодам, таким як полуниця.
  • Сир. Ідеальним поєднанням вважаються пряні і пікантні сорти.
  • Салати. Найкраще заправляти овочі рослинним маслом, яке підкреслить їх свіжість.
  • Курка і риба. Це дуже ситна і ароматна закуска, яка безумовно сподобатися всім і кожному.

Ще раз повторимо, що кожен досвідчений сомельє зможе розповісти власне бачення цього питання, адже відповідь залежить від переваги кожної людини. У той же час ми постаралися розглянути найбільш універсальні варіанти.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Як правильно пити ігристе вино
Як правильно пити ігристе вино400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-05-01https://antikinoteatr.com/yak-pravylno-pyty-igryste-vyno