AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Фільми про любов. Краща добірка найновіших фільмів

Багатьом дівчатам так подобається дивитися фільми про любов, де можна трохи помріяти, пустити сльозинку і забути про суєту побутових днів. Ці фільми сподобаються навіть чоловікам.

 

1. Після 2019 року (драма)

Це історія про одну дівчину, яка є прикладом для всіх, а так само про одному хлопцеві, на відміну від дівчини він бунтар і далеко не вважається найкращим їй партером. Але як би там не було, їх тягне один до одного, хоча пройти потрібно через багато.

 

2. Італійські фантазії 2019 (комедія)

У цьому фільмі зібрані найдивніші і смішні історії з життя італійців. Це смішно і забавно, адже таке може відбуватися з ким завгодно.

 

3. Золота молодь 2019 (драма)

У молодої 17-річної дівчини вже є наречений. Але на одній з вечірок їм довелося познайомитися з дуже цікавою парою більш старшого віку, які зруйнують всіх їх «рожеві» мрії.

 

4. До швидкої зустрічі 2019 (драма)

У цьому фільмі нам належить побачити одну любовну історію, як мама-одиначка закохується в зірку, яка пережила аварію. Як же все може змінитися, при цьому в обох людей.

 

5. Куріоса 2019 (мелодрама)

Париж в 19 столітті дуже цікавий. Одна дівчина, яка прожила все своє життя в убогості, вийшла заміж за багатого, але нудного хлопця. І тут вона заводить роман з його другом-поетом. До чого все це призведе ...

 

6. Наслідки 2019 (драма)

Британському полковнику доводиться разом зі своєю дружиною селитися в одному будинку з німцем, який став вдівцем. Відносини між такими сусідами дуже напружені, але щось раптом в них змінюється.

 

7. Голий романтик 2019 (комедія)

Однією кинутий хлопець хоче трохи відійти від розриву з дівчиною і відправляється мандрувати, але все ж марить тим, щоб повернути свою кохану. Але не все відбувається так, як нам хочеться. Йому належить зустріти свою справжню любов.

 

8. Людина майбутнього 2019 (драма)

Літній чоловік вже і не думає про те, що можна в когось закохатися. Але тут він знайомиться з однією жінкою, яка пережила велике горе. І вони разом починають жити по-новому, насолоджуючись кожним днем.

 

9. Танцюй серцем 2019 (комедія)

Це історія про те, наскільки сильно люди люблять танці і взагалі наскільки сильно люди здатні любити. Однією хлопець, який приїхав до Парижа, знайомиться з балериною, і вони разом створюють танець з різними стилями.

 

10. Берлін, я люблю тебе 2019 (драма)

У цьому фільмі поміщаються багато найрізноманітніші історії кохання. Кожен герой живе своїм життям і має свої цілі в ній. Але все якимось чином потрапляють саме в Берлін і там з ними відбуваються найнеймовірніші історії.

 

11. Парк розваг 2019 (мелодрама)

Все відбувається в роки Другої світової війни і наступних часів після неї. Двом молодим людям, закоханим один в одного не можна бути разом через те, що їх сім'ї є ворогами. Але любов є любов і з нею складно щось зробити.

 

12. Плюс один 2019 (комедія)

Двом друзям-однокурсникам потрібно буде прикидатися закоханою парою. І чим це закінчиться, якщо разом вони скуштують 10 чужих весільних урочистостей.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Фільми про любов. Краща добірка найновіших фільмів
Фільми про любов. Краща добірка найновіших фільмів400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-11-07https://antikinoteatr.com/filmy-pro-lyubov-krashcha-dobirka-naynovishyh-filmiv