AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

ТОП-10 бойовиків з комедійним жанром за 2018-2019 рік

Як же нам хочеться іноді подивитися бойовик і від душі посміятися. Ця добірка якраз відповідає таким вимогам глядача. Ну, що приступимо?

 

1. Люди в чорному США

Новобранцеві Моллі доведеться виконати своє перше завдання, яке було б простою справою, якби не одне, але ... Серед своїх виявляється зрадник. Хто він і як це довести, виконавши завдання?

 

2. Шазам! США

Не всім простим підліткам випадає честь стати обраним. Але ось Біллі пощастило, тільки він не до кінця розуміє своє призначення і не знає що правильно, а що ні.

 

3. Ласкаво просимо в Акапулько Мексика

Будучи розробником відеоігор, наш герой трохи перебрав зі спиртним і прокинувся вже в літаку, який прямував в Акапулько. Тільки ось прибувши туди, його сприймають як одну людину, належного привести дуже цінний вантаж.

 

4. Плейбой під прикриттям Франція

Будучи почесним ловеласом, нашому герою, який працював детективів потрібно відшукати зниклий флакон з парфумами. Чому це так важливо? Та за тим, що духи мають силу, яка обдаровує їх користувача здатністю бути усіма улюбленим.

 

5. Ви помрете, або ми повернемо вам гроші Великобританія

Втративши весь сенс життя, наш герой замовляє власне вбивство. Тільки ось по тому не так багато часу, він раптом ні хоче вмирати. Але що ж робити, адже всі вже давно сплачено.

 

6. Нація вбивств США

Всі люди невеликого містечка сулеми, сходячи помалу з розуму. Хтось виставив їх інтимні стосунки жителів під загальне обговорення. Всі герої тих дій хочуть помститися такому хакеру, тільки от не знають кому. Підозрюваної стає молода дівчина років 18-ти.

 

7. Хот-дог Німеччина

Двом таким різним, але мають однакову професію чоловікам належить розслідувати спільну справу - викрадення дочки самого президента. Як їм ужитися разом якщо їхні смаки і життєві погляди на самі різні сторони медалі.

 

8. Шанхайський перевізник Китай

Для того, щоб перевезти важливу китайську реліквію влади наймають спеціальну людину, що працює агентом. Тільки в шляху йому доводиться нелегко, так як цінність крадуть. І тепер потрібно повертати реліквію і рятувати кохану одночасно.

 

9. Не потрап США

Нічна поїздка двох друзів закінчується поломкою машини і пошуком допомоги. При цьому хлопці знаходять ціле поле марихуани, що викликає у них інші плани.

 

10. Шпигун, який мене кинув США

Не так часто ми знаємо шпигунів в обличчя. Так і одній дівчині довелося дізнатися про те, хто насправді її хлопець лише після того, як він її кинув і загинув. При цьому, незавершена справа хлопця доводиться комусь завершити.

Оцінка: 
Середнє: 4 (2 голосів)
2 4 5
ТОП-10 бойовиків з комедійним жанром за 2018-2019 рік
ТОП-10 бойовиків з комедійним жанром за 2018-2019 рік400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-02-10https://antikinoteatr.com/top-10-boyovykiv-z-komediynym-zhanrom-za-2018-2019-rik