AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

5 кращих фільмів на 8 березня

8 березня - це абсолютно особливе свято, покликаний звернути увагу на жінок: таких тендітних, ніжних і люблячих. Так чому б не додати в цей день кілька нових фарб, провівши час за переглядом хорошого фільму? Ми підібрали кілька кінокартин, що ідеально підходять для такого випадку.

дневник бриджет джонс

Щоденник Бріджет Джонс

Безумовно, найкраще подивимося за один присід відразу три частини цієї геніальної англійської комедії. У ній розповідається історія справжньої жінки, яка успішно бореться зі своїми страхами і комплексами, а врешті-решт знаходить справжні щастя з коханою людиною.

унесённые ветром

Віднесені вітром

Над книгою і її екранізаціями було пролито багато сліз, адже це одна з найкрасивіших історій кохання всіх часів і народів, декораціями для якої служать види громадянської війни. Звичайно ж, ми рекомендуємо дивитися класичну екранізацію цього шедевра, яка, незважаючи на вік в 80 років, все ще виглядає дуже жваво.

дьявол носит prado

Диявол носить Prado

Цей фільм став справжнім одкровенням, відкриває завісу над таким чарівним світом високої моди. На перший погляд ненав'язливий сюжет став дуже популярним завдяки ідеальній акторській грі таких прекрасних жінок, як Меріл Стріп і Енн Хетеуей.

iвачка

Швачка

Дія цієї кінокартини переносить нас в середину минулого століття, в маленький австралійський містечко. В один із днів на залізничній станції з'являється жінка, що приковує до себе загальну увагу. Героїня, зіграна Кейт Уінслет, давно покинула рідні місця після неправдивого обвинувачення в убивстві. Зараз же їй належить знову повернутися додому, борючись з громадською думкою і людськими забобонами.

принцесса монако

Принцеса Монако

У цьому фільмі перед глядачами постає відома голлівудська актриса Грейс Келлі. Волею долі вона стає княгинею Монако, показуючи нам, щоб сталося з Попелюшкою, будь вона успішною і повністю самодостатньою жінкою. Відмінна акторська гра і чудово підібрані костюми дозволяють з легкістю повірити в що відбуваються на екрані.

І на завершення, від імені команди Rockfellow, поспішаємо привітати всіх жінок з 8 березня. Нехай цей день стане для вас незабутній і подарує багато позитивних емоцій.

8 марта

Оцінка: 
Голоси відсутні
5 кращих фільмів на 8 березня
5 кращих фільмів на 8 березня400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-03-07https://antikinoteatr.com/5-krashchyh-filmiv-na-8-bereznya