AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Спекотні літні ночі: коли замість «Денді» ти граєш в наркоділка.

Eugene-Noir

Eugene Noir (кіноголік зі стажем, засновник і ведучий "Клубу Анонімних Кіноголікiв")

26 липня у всіх кінотеатрах України відбулася прем'єра кримінальної драми «Спекотні літні ночі» з наймолодшим лауреатом на премію Оскар Тімоті Шаламов ( «Назви мене своїм ім'ям») в головній ролі. За сюжетом тінейджера Деніела (Тімоті Шаламов) мама відправляє на літо до двоюрідної бабусі на півострів Кейп-Код, штат Массачусетс. І звичайне, на перший погляд, літо 91-го року перетворюється в перші інтриги, наркотики, закоханість, секс і вендету для молодого героя.

Режисером і сценаристом виступив дебютант - Елайджа Байнум, який переказує нам історію, нібито що відбулася в його дитинстві в маленькому містечку штату Массачусетс. Скільки правди, а скільки вигадки, - не знає він і сам, але диму без вогню не буває. У підсумку перед нами суміш детектива, мелодрами і, часом, легкі іронічні моменти, але ніяк не повертається язик назвати цю картину комедією, як часто її позиціонують дистриб'ютори.

hot-summer-nights-1Акторська гра - не скажу, що разюча, але молоді актори не переграють і їм віриш. Тімоті Шаламов (Деніел), Майка Монро (Маккейла) і Алекс Роу (Хантер) втілили максимально круті образи: скромного, але підприємливого підлітка, сексуальної і зухвалої старшокласниці, бед бою і ловеласа відповідно. Багато хто йде подивитися на гру Шаламов, але отримують комбо з трьох молодих, перспективних і талановитих акторів.hot-summer-nights2Сценарій само не ідеальний. Моментами не розумієш, чому сюжетні лінії перескакують невпопад, а деякі другорядні герої не несуть ніякого смислового навантаження, хоча з'являються в кадрі не одноразово, і ти чекаєш логічних поворотів, пов'язаних з ними. Приклад: коли Хантер закохується в Емі (Майя Мітчелл). Здавалося б, очікуєш чи впливу на головного героя, чи то певного повороту сюжету з нею, але нічого, за фактом, не відбувається. До кінця кінострічка знаходить зовсім жанр трилера, чим більше бентежить, а не захоплює.hot-summer-nights1Саундтреки 90-х, ігрові автомати, перегляд фільму «Термінатор-2» героями, їх стиль і зачіски максимально забирають тебе в ті часи, коли ми всі дивилися улюблені американські молодіжні серіали, такі як «Район Беверлі-Хіллз», «Елен і хлопці »,« Альф »та інші. Тільки ось історія «Жарких літніх ночей» не настільки весела і безтурботна. Чекайте, що ваш настрій буде змінюватися протягом усього фільму, а кінцівка, можливо, не задовольнить ваші очікування. Але мій вердикт - дивитися варто!

Оцінка: 
Голоси відсутні
Спекотні літні ночі: коли замість «Денді» ти граєш в наркоділка.
Спекотні літні ночі: коли замість «Денді» ти граєш в наркоділка.400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-07-31https://antikinoteatr.com/spekotni-litni-nochi-koly-zamist-dendi-ty-grayesh-v-narkodilka