AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Топ-4 фільми про людей-біженців та мігрантів, що тікають від жаху (частина 1)

День мігранта прийнято відзначати в грудні щороку 18 числа. Мігрувати куди приємніше якщо це відбувається добровільно. Інша справа, коли робити це потрібно вимушено. Саме ці фільми допоможуть людям краще пізнати погану сторону міграцію і її причини.

 

1. «Море у вогні» випуск 2016 р

Даний фільм став одним з найвідоміших документальних фільмів 2016 року, який став володарем головного призу в Берліні, де проводився міжнародний кінофестиваль в тому році. За сюжетом фільму все відбувається неподалік від Сицилії, на маленькому острівці Середземного моря. У той час, саме цей острівець Лампедуза служив африканцям в якості трампліну в Європейські країни.

Свою розповідь веде лікар, що допомагає бідним втікачам. Його розповідь змушує сльозам накочуватися на очі. Адже саме цього лікаря доводиться вести документацію, де він зазначає загиблих людей під час таємної переправи на той бік берега. Це найрізноманітніші люди, самого різного віку, діти, в тому числі.

А життя на самому острові йде своєю чергою. Місцеві його жителі вже давно перестали дивуватися новим мігрантам. А черговий день приносить нові розповіді про їх способи втечі ... і наслідки.

 

2. «Ласкаво просимо» випуск 2009 р

Країною-виробником цього фільму була Франція. Її жителі добре знають долі мігруючих людей. Даний фільм також отримав приз на Берлінському кінофестивалі. Його сюжет крутиться навколо молодого курдського біженця, який має бажання дістатися до Лондона, перепливши Ла-Манш.

У Лондоні головного героя чекає його дівчина. А місцеві жителі Кале ніяк не хочуть допомагати біженцям, але і в той же час схвалюють їх вибір не повертатися в свою бідну країну.

На допомогу нашому герою приходить один хлопець, який займається плаванням. Але і він таким методом прагне вирішити свої проблеми. Красива мотивація співчуття і наполегливості відмінно розкрита в цьому фільмі, що в черговий раз доводить, як таке відношення і наполегливо до своєї мети може змінити життя.

 

3. «Клас» випуск 2008 р .

Даний сюжет фільму не стільки про мігруючих, як про їхніх дітей. Саме про тих хлопців, які народилися вже в Європі, але росли в бідному її районі. Дати мігранту роботу це одна справа, але піклуватися про його дітей - зовсім інше.

Середня школа, в яку ходили такі діти, в своєму штаті мала вчителя, Франсуа, і саме він подивився на цих дітей зовсім іншим поглядом. Адже так важко жити нарівні з іншими, якщо тобі постійно твердять що ти не такий ...

 

4.  «По ту сторону надії» 2017 р

Такий спосіб показати глядачеві біженця і реакцію людей на нього може бути тільки в фінському фільмі. Смішні моменти дуже тонко зображені і найкращим чином показують всю іронію сюжету.

Молодим сирійським механіком була здійснена втеча в Гельсінкі, де він здався поліції і попросив притулку. Але він має перед собою завдання, знайти близьку людину, яка загубилася в момент своєї подорожі Європою.

Дорога героя перетнеться з місцевим фінським громадянином, який після відходу від дружини купить собі пивний бар ...

Оцінка: 
Голоси відсутні
Топ-4 фільми про людей-біженців та мігрантів, що тікають від жаху (частина 1)
Топ-4 фільми про людей-біженців та мігрантів, що тікають від жаху (частина 1)400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-07-11https://antikinoteatr.com/top-4-filmy-pro-lyudey-bizhenciv-ta-migrantiv-shcho-tikayut-vid-zhahu-chastyna-1