AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Ромовий пунш плантатора (Planter's Punch): історія виникнення

Плантатор є найстарішим варіантом ромового пуншу. І є досить популярним серед наших гостей. Всього за кілька днів він побив рекорди продажів в Антікінотеатре Рокфеллоу на Андріївському.

 

Пунш плантатора вважається досить знаменитим спиртним напоєм на основі рому. Історія його виникнення до кінця не звідана, але думку багатьох експертів швидше пов'язана з Ямайкою. З 100% упевненістю можна тільки говорити, що 1-е згадка про даний алкогольному напої надруковано у виданні NewYorkTimes (1908 рік). А ось щодо походження є ряд припущень.

Пунш плантатора

Згідно з першою він з'явився в барі готелю Planters Hotel (Південна Кароліна). За іншою з версій його винахідником є ​​кохана ямайського плантатора, яка створила алкогольний напій з метою вгамування спраги. Третя версія автором вважає Фреда Л.Майерза, який організував виготовлення рому на Ямайці і пригощали всіх пунш плантатора.

Рецептів плантаторів є велика кількість. При цьому в численних популярних видавництвах варіації приготування напою сильно відрізняються. Загальноприйнятим вважається лише ром, будь-якої сік цитруса, цукор і холодна вода.

Відповідно до Міжнародної асоціації барменів це: 45 мл рому, 35 мл соку апельсина або ананаса, 20 мл соку лимона, 10 мл Гренадіни і 10 мл сиропу на основі цукру перемішуються в шейкері з кубиками льоду. Отриманий напій розливається по великим склянках, туди ж додають пару крапельок Ангостури. Даний напій може бути прикрашений шматочками лимона, ананаса або ж вишенькою.

Більше цікавих статей Ви можете знайти в розділі "Блог".

Оцінка: 
Голоси відсутні
Ромовий пунш плантатора (Planter's Punch): історія виникнення
Ромовий пунш плантатора (Planter's Punch): історія виникнення400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-28https://antikinoteatr.com/romovyy-punsh-plantatora-planters-punch-istoriya-vynyknennya