RockfellowПЕРШИЙ АНТІКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Кращі мелодрами і комедії з цієї ж області за 2019 рік

Всім любителям мелодрам, а саме фільмів про кохання ця добірка буде однією з найулюбленіших. Але в той же час ті, хто віддає перевагу більш веселому сюжету, знайде тут щось і для себе.

 

1. Після США

Тесса вважається зразковою дочкою і такий же студенткою. Але, як зазвичай це буває, саме таких дівчат привертають небезпечні хлопці. І саме такий хлопець так настирливо домагається увагу Тесси, що йому і вдається. Тільки ось за всіма твердженнями її знайомих вони зовсім різні і не підходять один одному.

 

2. Дрібна США

Будучи ізгоєм в школі Джордон стане високим начальником, але не просто начальником, а справжнім тираном. Таке її поведінки привід до того, що на дівчину накладено прокляття, яке знову повертає її до шкільного життя, де вона знову 13-річна дівчинка-підліток.

 

3. Керівництво по сексу на першому побаченні Великобританія

Наслідки невдалих відносин так позначається на Лорі і на Райана, що їх побачення відбувається дуже незвично. Вони намагаються прикрасити свою особистість, так як це на їхню ж думку допоможе уникнути помилок, що відбулися в минулі відносини. Але до чого призведе така тактика, покаже перегляд цього фільму.

 

4. Та, якої не було Франція

Будучи 50-річною жінкою, кинутої чоловіком заради молодої коханки Клер вирішує створити свій профіль в мережі. Тільки ось створює вона його не зовсім таким, яким воно є по-справжньому. Все це в кінцевому підсумку призведе до знайомства з хлопцем істотно молодше нашої героїні. Чим це все закінчиться залишається тільки здогадуватися або подивитися фільм.

 

5. Чого хочуть чоловіки США

Багатьом з нас хотілося б уміти читати думки інших людей, але тільки як це робити поки ніхто не знає. А ось нашої героїні фільму пощастило мати такий дар. Завдяки цьому їй вдається багато досягти в своїй кар'єрі спортивного агента. Прочитавши думки одного відомого баскетболіста жінці вдається підписати вигідний для неї контракт з цією зіркою.

 

6. Ода радості США

Рідкісна хвороба бібліотекаря Чарлі призводить до того, що він кожен раз втрачає свідомість під час радісних моментів в його житті. Саме тому він веде таку спокійне життя, в якій практично не т ніяких радостей. Але все це до пори до часу, поки він не закохується в яскраву, веселу і сміливу дівчину.

 

7. Ти вмієш зберігати секрети США

У момент перельоту з літаком відбувається щось не те і він трохи б не втратив рівновагу. У паніці Емма не змогла втриматися і розповіла сидить поруч хлопцеві всі свої секрети. Але як потім виявилося, вона і цей хлопець-сусід по літаку працюють в одній компанії, де директором і є сам хлопець. Після цього життя Емми змінюється повністю.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Кращі мелодрами і комедії з цієї ж області за 2019 рік
Кращі мелодрами і комедії з цієї ж області за 2019 рік400600
Rockfellowг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Rockfellow150250
2019-12-14https://antikinoteatr.com/krashchi-melodramy-i-komediyi-z-ciyeyi-zh-oblasti-za-2019-rik