AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

5 фільмів на всі часи

Напевно, кожен з нас може назвати кілька кінокартин, які вважаються безсмертної класикою, а також обов'язкових до перегляду для всіх любителів фільмів. Але серед усього цього різноманіття виділяється кілька режисерських робіт, що припали до душі абсолютно всім кіноманам, незалежно від особистих переваг. У цьому блозі ми розглянемо тільки найбільш яскравих представників цього переліку.

индиана джонс

Індіана Джонс

Свого часу ця серія фільмів наробила чимало шуму, адже вона повністю перевернула уявлення людей про археологів. Разом з головним героєм картини, глядачі будуть продиратися через джунглі, розгадувати таємниці єгипетських пірамід, дізнаються темні тайми нацистської Німеччини і багато іншого.

властелин колец

Володар кілець

Вам дійсно потрібно доторкнутися до цього казкового подорожі, розділивши його разом з головними героями картини. Крім відточеного сюжету, вас чекає видає акторська гра, хороша операторська Рабату, а також спецефекти, які добре виглядають навіть зараз, через багато років після закінчення зйомок і виходу трилогії на великі екрани.

звездные войны

Зоряні війни

Пориньте в чарівний фантастичний світ далекої-далекої галактики, де серед зірок і високих технологій знайшлося місце лицарям, справжню дружбу, кохання і зради. Крім того, зараз до уваги глядачів є набагато більше частин, адже крім двох класичних трилогії, було випущено кілька сучасних продовжень.

крестный отец

Хрещений батько

Це справжня сага, що оповідає про життєвий шлях мафіозної сім'ї Корлеоне, якій вдалося завоювати величезний авторитет в США на зорі двадцятого століття. Крім іншого, особливістю цих картин можна назвати той факт, що далеко не всі події, показані на екрані, є художньої вигадкою.

бойцовский клуб

Бійцівський клуб

Одна з найбільш вдалих екранізацій світового бестселера, в якій відмінна історія була приправлена ідеальної акторською грою зірок першої величини, таких Нортон або Пітт. Фільм оповідає про життя простого офісного клерка, чия фантазія і бажання змінити своє життя призводить до формування досить витончених поглядів на життя, кидають його у вир гостросюжетних подій.

Оцінка: 
Голоси відсутні
5 фільмів на всі часи
5 фільмів на всі часи400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-03-26https://antikinoteatr.com/5-filmiv-na-vsi-chasy