AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Ігри в Xbox для дітей

Консоль Xbox вже протягом багатьох років радує як дорослих, так і дітей. Адже вона дозволяє грати в настільки улюблені багатьма шедеври ігрової індустрії. Антікінотеатр Рокфеллоу підготував для Вас топ-3 ігор для дітей. Так що почнемо ....

1. Панда Кунг-фу 

Дана гра дозволяє кожному побувати одним з прославлених героїв Кунг-фу. Тут можна боротися пліч-о-пліч з такими героями мультфільму «Кунг-фу Панда» як: По, Тигрицею, Мавпою, Тай Лунгом, Майстром, Шіфу. При цьому в гру можна грати з друзями (до 4 осіб), що дуже весело. Вам належить побачитися з численними воїнами Кунг-фу, які прийшли на змагання в ім'я популярності і честі. Також варто відзначити, що в грі враховані різноманітні варіанти як для локальної гри, так і для мережевої гри.

Панда Кунг-фу 

2. Rabbids Invasion 

Гра дозволяє кроликам з відомого дитячого мультсеріалу заволодіти кімнатою і заповнити її власним фірмовим божевіллям!
Кожна дитина має можливість підібрати будь-який епізод і по-справжньому весело провести час з капловухими персонажами. При цьому гра пропонує яскравий режим гри по мережі з самими незвичайними змаганнями. З цією грою ви дізнаєтеся обожнюваний мультсеріал з небаченою боку, а також зможете прекрасно провести час зі своєю сім'єю або друзями.

Rabbids Invasion

3. Just Dance Kids 

Ця версія гри передбачена тільки для дітей. Тут підібрані відомі музичні композиції, як для хлопчиків, так і для дівчаток. І повірте, під неї приємно танцювати.

Just Dance Kids 

Більше цікавої інформації можна знайти в Розділі "Блог".

Оцінка: 
Голоси відсутні
Ігри в Xbox для дітей
Ігри в Xbox для дітей400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-10-15https://antikinoteatr.com/igry-v-xbox-dlya-ditey