AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Краща добірка фільмів з жанру детектив за 2019 рік

Цікаво, інтригуюче і небезпечно - це те, що так в точку характеризує фільми-детективи. Погодьтеся, на них адже є чимало глядачів. Ну, що, приступимо?

 

1. Море спокуси США

Будучи самотнім чоловіком, наш герой повністю присвячує своє життя рибалці, намагаючись зловити саму рідкісну рибу. Але його звичайний спокій порушує колишня дружина, яка вийшла заміж і забрала до себе їх спільного сина. Що ж вона попросить у колишнього чоловіка і як він на це відреагує?

 

2. Правда Росія

Така сильна і пристрасна любов двох людей призводить до того, що вони вирішують зіграти весілля через 2 місяці після знайомства. Але тільки ось хлопець безслідно зникає незрозуміло куди. Та й факти, які стали очевидними про нього не зовсім подобаються його нареченій.

 

3. Куди ти пропала, Бернадетт? США

Будучи, як усім здавалося, щасливою мамою і жінкою в цілому, наша героїня вирішує зникнути. Це призводить до того, що всі шукають її, а вона просто відпочиває, намагаючись зрозуміти саму себе ...

 

4. У тихому болоті США

Наш герой працює детективом, розслідуючи справу про зниклого хлопця. Нещодавно він розлучився з дружиною і важко це переносить. Тільки ось чим більше йому вдається дізнатися щось про зникнення дитини, його власній родині загрожує небезпека.

 

5. викрадень коней Норвегія

Нашому герою, вдівця в похилому віці, довелося повертатися в одне невелике містечко в самій глибинці Норвегії. Саме там він зустрічає давнього знайомого, що змушує нашого героя згадати все своє життя з усіма її приємними і не дуже моментами.

 

6. Боже мій! Франція

Двом чоловікам належить розкрити справу про вбивство однієї не молодої жінки. Підозрюваними стають дівчата-коханки, що перекладають провину один на одного. Як же з цим розібратися і правильно триває слідство чи ні.

 

7. Видобуток США

Скільки важких підлітків припадає змінювати, наставляючи їх на шлях істинний. Якраз одному такому хлопчику належить бути відправленим на безлюдний острів для того, щоб переосмислити своє поведінці і прийняти якісь заходи. Тільки ось острів виявиться зовсім не таким, як усі його знають.

 

8. Прокляття плаче США

Жінці, яка працює соціальним працівником потрібно розслідувати справу про вбивство двох дітей. В ході чого, вона приймає рішення убезпечити власних діточок, так як на її сім'ю звалилося страшне прокляття матері-вбивці.

 

9. Веселіца частина 2 США

Актрисі потрібно взяти участь в Челлендж. В ході чого їй доводиться зачитувати частина тексту, що викликає злого духа, який буде полювати за дівчиною.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Краща добірка фільмів з жанру детектив за 2019 рік
Краща добірка фільмів з жанру детектив за 2019 рік400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-02-10https://antikinoteatr.com/krashcha-dobirka-filmiv-z-zhanru-detektyv-za-2019-rik