AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Just Dance 2019: Вихід вже в жовтні цього року!

Радісна новина! Уже в жовтні 2019 роки ми зможемо насолодитися виходом нової версії музичної відеоігри Just Dance. Нас чекає сорок новітніх треків і добірка Just Dance Unlimited в яку вступає більш ніж 400 композицій.

Так за даними компанії Ubisoft мешканці Північної Америки будуть мати можливість пограти в неї 23 жовтня, Європи 25 жовтня, а жителі Великобританії 26 жовтня і з'явиться вона на найбільш відомих платформах: Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4 і.т.д. Крім того сказано про організації 5 версії Just Dance World Cup, тепер в супер-фінал буде Бразилії.

Нова частина піднесе гравцям почуття торжества і допуск до новітніх пісень від фаворитів хіт-парадів, до класики К-поп. А бажаючі придбати задоволення по максимуму матимуть чудову нагоду насолодитися промо-версією до Just Dance Unlimited. Цікавим також є факт, що для візуального оформлення були запрошені фахівці з різних куточків планети. Наприклад, французький художник Chanoir і іспанська студія Clay Animation.

Цікавим є те, що алгоритм дозволяє утримувати в пам'яті переваги в музиці гравців і потім пропонувати їх йому. Здібності нового базового екрану дозволять відстежувати анонси спільноти протягом року. Ще в гру повернуться відомі режими: World Dance Floor; Sweat Mode, який вважає витрачені калорії; Kids Mode, який містить 8 нових танців створених маленьких гравців.

У версії для PS4 і Xbox One є доповнення Just Dance Controller, який дозволить зробити гру ще зручніше. Доступно він також і для iOS, Android в безкоштовному режимі і дозволяє рахувати очки.

Оцінка: 
Середнє: 3.8 (4 голосів)
4 3.8 5
Just Dance 2019: Вихід вже в жовтні цього року!
Just Dance 2019: Вихід вже в жовтні цього року!400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-28https://antikinoteatr.com/just-dance-2019-vyhid-vzhe-v-zhovtni-cogo-roku