AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Кращі фантастичні мелодрами

Як же іноді хочеться подивитися приємний фільм про кохання, де нехай не все так правдиво як в реальному житті, але хоч десь можна помріяти, повіривши в силу справжнього кохання.

 

1. Сім'янин 2000 США

Будучи дуже багатим і успішним, справжнім трудоголіком, Джеку хочеться лише одного - справжнього людського щастя. Його мрія про сім'ю в переддень Різдва збувається, у що важко повірити.

 

2. Те, що ніхто не бачить 2107 Латвія

Головна героїня працює медсестрою і по вуха закохується в одного пацієнта лікарні, який був вченим. Її любов настільки сильна, що допомагає хлопцеві вийти з коми. Тільки от є одне, але - «Анна», суперниця, створена самим мозком хлопця. Чи впорається з нею реальна Ельза, покаже перегляд фільму.

 

3. Ванільне небо 2001 США

Будучи молодим, красивим і багатим нашому герою не понять який буває життя інших людей. Тільки ніхто ні від чого не застрахований. Аварія в його житті поміняла все.

 

4. Вічне сяйво чистого розуму 2004 США

Машина, яка допомагає позбутися від спогадів, допомагає людям забути те, чого їм не хочеться пам'ятати. Ось і наша героїня намагається забути свого колишнього хлопця, стерши всі спогади про нього. Чоловік ображений такою жорстокістю і хоче зробити те ж саме зі своєю пам'яттю.

 

5. Орбіта 9 2009 Іспанія

Молода дівчина навіть не підозрювала про те що вона експеримент, який життєво важливий для всього людства. Все може піти зовсім не так, як це планувалося творцями дівчата, так як наша героїня закохалася.

 

6. Шукаю друга на кінець світу 2011 США

На всю планету насувається небезпечний астероїд, який може знищити всю планету. Люди сприймають цю інформацію кожен по-різному. Хтось впадає в паніку, а хтось вирушає в подорож.

 

7. Останнє кохання на Землі 2011 Великобританія

Молодій дівчині пощастило зустріти справжню любов. Але тільки сталося це під час того, коли все людство страждає від епідемії втрати одного з п'яти почуттів.

 

8. Дихай в імлі 2018 Франція

Густий туман над Парижем не такий простий, як здається - він смертельний. Молода пара, що має смертельно хвору доньку тікає від туману, ховаючись на хмарочосах. Живуть вони там без їжі, і будь-якої інформації, тільки б врятуватися.

 

9. Зої 2019 США

Роботи-гуманоїди, створені для ідеальних відносин один з одним - це дітища, придумані одним вченим, який сам того не бажаючи закохався в свою колегу. При цьому жінка не знає свого походження.

 

10. Останній романтик планети Землі 2009 Франція

Чергова світова війна, повинна стати останньою, так як поширена нею радіація вбиває все живе на планеті. І саме в цей час нашому героєві хочеться знайти дівчину, яка стала його спогадами і еротичним маною.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Кращі фантастичні мелодрами
Кращі фантастичні мелодрами400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-03-14https://antikinoteatr.com/krashchi-fantastychni-melodramy