AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Як обрати хороший фільм

 

Напевно, кожна людина періодично спантеличується цим питанням. Особливо він стає актуальним перед походом в антікінотеатр. У цій статті ми розповімо про декілька практичних способів, які допоможуть Вам зробити дійсно правильний вибір, провівши незабутній час перед великим екраном.

как искать хороший фильм

Де шукати фільми

Навряд чи хтось дійсно здатний постійно стежити за з'являються новинками, адже, згідно з офіційною статистикою, щорічно виходить більше 7000 художніх фільмів. З цієї причини ми настійно рекомендуємо скористатися кількома зручними базами даних. Це дозволить заощадити дуже багато часу, а також відразу ознайомитися з деякою інформацією про цікаві картинах:

  • Функція «випадковий пошук» в онлайн-кінотеатрах. Він підійде для тих, хто добре ставиться до фільмів найрізноманітніших жанрів і просто хоче подивитися щось новеньке. При цьому ніхто не забороняє виконувати процедуру випадкового пошуку декілька разів, поки випадок не запропонує щось цікаве.
  • Рейтинг Топ-250 IMDB. Схоже, цю сторінку відвідував кожен справжній любитель фільмів. Будьте впевнені, у даний рейтинг потрапили картини, які мають найкращі оцінки як від глядачів, так і від кваліфікованих критиків.
  • Офіційний сайт Оскара. На цьому ресурсі розміщена інформація про всі фільми, які колись номінувалися, або ж завойовували цю престижну нагороду. Відповідно, в представленому вам списку завжди будуть знаходитися тільки якісні і цікаві кінороботи від іменитих режисерів.

Звичайно, далеко не завжди фільми з високим рейтингом або нагородами стануть відповідним рішенням. Незважаючи на це, користуючись зазначеними вище сервісами можна спочатку відсіяти низькопробні картини.

правила хорошего фильма

Як вибрати кіно

Ми розібралися з тим, де краще вести пошуки. Тепер залишилося до кінця визначитися, як саме варто вибирати кіно. Експерти рекомендують зупинитися на кількох критеріях, яким повинен відповідати ідеальний фільм:

  • Жанр. Тут все буде залежати від особистих уподобань кожної людини. Дівчатам більше сподобаються мелодрами і комедії, тоді як хлопці, з більшою ймовірністю, віддадуть перевагу бойовикам і фантастиці. Природно, з цих правил часто бувають винятки.
  • Тематика. Можливо, Вам захочеться зануритися в казкову всесвіт Гаррі Поттера, або ж навпаки, відправитися до зірок разом з героями фантастичного або документального фільму.
  • Акторський склад. Це дуже важливий нюанс, адже історії, розказані улюбленими акторами, приносять куди як більше задоволення і емоцій під час перегляду.

Додатково варто відзначити, що важливо відштовхуватися від приводу, заради якого Ви вирішили відвідати антікінотеатр. Цілком можливо, що це будуть просто посиденьки друзів, або ж тематичний вечір, присвячений певній серії фільмів, і так далі.

Оцінка: 
Середнє: 2.7 (3 голосів)
3 2.7 5
Як обрати хороший фільм
Як обрати хороший фільм400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-02-11https://antikinoteatr.com/yak-obraty-horoshyy-film