AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Кращі фільми про кохання, дружбу і довіру з жанру фантастики

Такі почуття як любов і дружба завжди були, в будь-який час, в будь-яку епоху. Точно так само як і зрада, катастрофи і бажання вижити.

 

1. Інша земля 20111 США

Не всім людям віриться в те, що десь може бути ідентичний йому людина. Але як виявилося всесвіт має точно таку ж планету як Земля, з такими ж країнами, містами і навіть людьми. Як же це може бути і на що воно вплине.

 

2. Джем і голограми 2015 США

Ставши рок-зіркою дівчині виявляється не так легко жити, як вона собі це уявляла. Слава і гроші не позбавлять її від самотності. Що вона вибере, покаже перегляд цього фільму.

 

3. Будь кмітливим 2008 США

Двоє чоловіків зробили справжній плащ, здатний перетворювати їх в невидимих ​​людей. Протестувавши плащ, радості чоловіків, не було меж. На одній з вечірок, куди вони вирушили, природно з цим плащем, його викрадають, і як виявилося для злого лиходія.

 

4. Бойові ангели 2002 Гонконг

Дві сестри займаються досить незвичайним і навіть небезпечним бізнесом. Одна з сестер є кілером, справжнім майстром своєї справи. Друга сестра - це повна технічна підтримка першої. Ця смертельна парочка назвала себе «бойовими ангелами».

 

5. Знайомтеся Дейв 2008 США

Наш герой, на перший погляд людина, але це тільки так здається. Він - робот, всередині якого знаходяться інопланетяни. Їх місія прийти на Землю була в тому, щоб знайти порятунок для себе і всієї своєї нації. Як їм це вдасться і що ж буде з Дейвом, чоловіком-роботом?

 

6. Як розмовляти з дівчатами на вечірках 2018 Великобританія

Зачарувати дівчину не просто, а особливо якщо вона з іншої планети і покине Землю після того, як вечірка закінчиться. Але нашому герою так хочеться познайомитися з дівчиною, що він наважується зробити це відразу після того, як у нього вийде познайомитися хоча б з однією реальною дівчиною.

 

7. Лобстер 2015 Ірландія

Незабаром має настати таке майбутнє, де не повинно бути одиноких людей. А якщо хтось не знайшов собі пару, йому дають ще один шанс, відправляючи в спеціальний заклад - готель для пошуку пари. Через 45 днів, якщо пара не знаходиться, то людину перетворюють в тварину.

 

8. Пан ніхто 2009 Франція

Тут буде один головний герой, який розповість, як йому було залишатися останнім, хто вижив на планеті. Що він бачив, про що думав, і хотілося йому жити ...

 

9. Мій хлопець із зоопарк 2011 США

Будучи самим пристрасним любителем звірів, наш герой працює в самому зоопарку. Але його коханої не подобається така робота хлопця, і він змінює її на нудне життя типового менеджера. Чого не зробиш заради коханої, але як же власні бажання?

 

10. В ім'я порятунку 2018 Швеція

За чийсь вини всім жителям Швеції доводитися терпіти ряд катастроф. Наш герой хоче врятувати своїх громадян і возз'єднується з померлими, колись близькими йому людьми.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Кращі фільми про кохання, дружбу і довіру з жанру фантастики
Кращі фільми про кохання, дружбу і довіру з жанру фантастики400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-03-14https://antikinoteatr.com/krashchi-filmy-pro-kohannya-druzhbu-i-doviru-z-zhanru-fantastyky