AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Топ-5 фільмів, які змусять ридати навіть брутального скептика

5 місце - «Хлопці не плачуть» (1999) - якщо ви адекватний толерантна людина і розумієте, що любов може бути різною і справжньою, то цей фільм виверне зовні все емоції: від злоби до клубка в горлі. Фільм, до речі, не про лесбіянок, а про жорстоке суспільство і неприйняття «Не таких як все». Хіларі Суонк отримала першу свою статуетку «Оскар» за кращу жіночу роль, а Хлое Севен в черговий раз довела в картині свій акторський талант. Фільм, заснований на реальних подіях, через що навіть був пред'явлений судовий позов до творців за використання життєвих фактів без попередньої згоди.

Парни не плачут

4 місце - «Куди приводячи мрії» (1998) - фантастична мелодрама Вінсента Уорда, знята за однойменною книгою Річарда Метісона. Фільм удостоєний премії «Оскар» за найкращі візуальні ефекти. І навіть переглядаючи зараз, розумієш за що. Фантасмагорія рівня вживання ЛСД нереальна, що робить картину унікальною в своєму роді. Історія любові і смерті, відданості і відчаю. Робін Вільямс - актор, талант якого важко переоцінити і без нього вже не уявляєш цю драму.

Куда приводят мечты 2

3 місце - «Голос монстра» (2016) - драматичне фентезі, яке занурює тебе в казку, але в підсумку розумієш, наскільки це бувальщина. Історія про хлопчика і його смертельно хвору молоду маму - творці натиснули на найболючіше. Унікальність картини в тому, що ми бачимо не просто важку драму про проблему в сім'ї, а якесь дитячу уяву, яке допомагає мальцу впорається з тим, що звалилося на його тендітні дитячі плечі. Відмінна постановка, метафоричне переосмислення, красиві ефекти, правдива гра акторів. Сльози будуть навертаються не тільки в кінці, так що підготуйте пачку серветок.

2 місце - Хатіко (2009) - ооо, про цей фільм не чув тільки ледачий і багато раз у раз, чули. А дивитися фільми про тварин деякі не люблять, некоториебоятся, бо трагічна подібна тема їх приб'є остаточно. Але я вважаю, саме «Хатіко» - фільм must see за життя, хоча б раз. Історія, заснована на реальних подіях про вірного друга - пса і його господаря. Після смерті доброго господаря, собака вдається кожного разу на вокзал, де звикла зустрічати його після роботи протягом 9 років (!!!). Трагічна картина цілих 96 хвилин, 60 хвилин з яких ридати з неймовірною силою. Якщо ви не любите тварин, то краще проходите мимо, фільм вам не сподобається.

1 місце - Танцююча в темряві (2000) - фільм Ларса фон Трієра з неперевершеною співачкою Бьорк в головній ролі. Про цей фільм я готовий написати есе. Після першого перегляду я не міг прийти в себе цілий тиждень, під час перегляду - відкачували в прямому сенсі. Як вийшло режисерові і акторам створити стільки несамовиту історію про матір-одиначку, яка поступово сліпне, але продовжує мріяти і готувати сина до кращого життя в жахливих умовах, я не знаю. Музичні вставки раз у раз викликають табун мурашок (Бьорк співає все ж), гнітюча атмосфера, яка навалюється поступово, як сніжний ком, затягує максимально тебе і твоє мозок в те, що відбувається. А під час фінальної сцени просто хочеться кричати! Кричати від безвиході, несправедливості буття. Чи не дивилися? Наважитеся? Вперед!

ЖДУ ВАШИХ ВРАЖЕНЬ І КОММЕНТАРИЕВ!

Також Ви можете ознайомитись з останніми подіями кіно і цікавими статтями в розділах Події, Блог.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Топ-5 фільмів, які змусять ридати навіть брутального скептика
Топ-5 фільмів, які змусять ридати навіть брутального скептика400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-09-28https://antikinoteatr.com/top-5-filmiv-yaki-zmusyat-rydaty-navit-brutalnogo-skeptyka