AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Чим дивував України березень 2020 року

У березні місяці в Україні було представлено багато прем'єр. Це зовсім різні фільми, які мають різні жанри. Дивитися були, а кому-то і буде цікаво і весело. Приємно всім перегляду!

 

1. Однією чарівної ночі Франція Бельгія Люксембург Комедія

Проживши зі своїм чоловіком 20 років, наша героїня на ім'я Марія зважилася покинути його будинок і переселилася в готель. При цьому що сам готель перебувати через дорогу від її попереднього житла. З вікон її номера відмінно видно всю її життя: чоловік, їх спільний шлюб і т. Д. Чи правильно вона зробила, покинувши чоловіка, жінка не впевнене, в чому і хоче розібратися. Коло її знайомих має свою думку на всю ситуацію ситуація. І варто віддати належне, не мовчить про це, намагаючись все висловити нашої героїні.

 

2. Леонардо да Вінчі. Невідомі світи Італія Біографія

4К - це розширення фільму, який є художньо-документальним проектом. Герой фільму саме що ні є сам геній, який створив всім відому картину «Моно Лізу». Все відбувається так як, нібито глядач подорожує по свідомість героя, переглядає його життя. Багато що відкривається, все творіння майстра стають більш відкритими всьому світу. Цікава стрічка, яка сподобається всім любителям історії та культури.

 

3. Бладшот Китай США Бойовик Фантастика

Морпех Рей Харрісон був смертельно поранений і жвавий однієї секретної корпорацією. Використовувані нанотехнології змогли оживити солдата, таким чином, що він став володіти раніше не відомими йому силами, навичками і можливостями. Він став Бладшотом, якого неможливо вбити. Корпорація сама керує ним, усіма його спогадами і навіть тілом Рея. Нашому герою невідомо ким він є насправді, але зрозуміти цього йому все ж хочеться дуже і дуже сильно.

 

4. Толока Україна історія

Кінопрем'єра цього фільму в Україні повинна була відбутися, як і всі фільми цієї добірки в березні 2020 року. Але її перенесли. При цьому сам фільм про відому баладі, написаної українським поетом Тарасом Шевченком. Це історія про Катерину і трьох в неї закоханих козаків. Вона не могла вибрати одного з них і запропонувала їм самим поборотися за неї. Козакам потрібно було витягнути брата героїні з полону, і той, хто це зробить, стане чоловіком Катерини. Два козака гинуть в бою за брата героїні, а третій все ж його рятує. І що ж виходить, брат не зовсім брат - він улюблений нашої дівчини.

Сам фінал цієї поезії відбудеться не скоро. Глядачеві належить побачити, що довелося пережити як самої Катерини, так і багатьом іншим українцям. Як руйнувалися їх сім'ї, будинки і життя. Як люди «падали і знову ставали на ноги». І де тільки бралися сили не падати духом, а боротися ...

 

5. Пригоди Поноккіо Італія Франція Великобританія Пригоди Фентезі

Цей фільм, як і попередній вийде на екрани українського телебачення не тоді як це раннє планувалося. Але все ж його сюжет про те, як з чарівного поліна витесали справжнього хлопчика. Це той же, всім відомий мультик, казка, але в фільмі. Дивитися його буде забавно і трохи по-іншому як ми звикли його бачити.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Чим дивував України березень 2020 року
Чим дивував України березень 2020 року400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-05-09https://antikinoteatr.com/chym-dyvuvav-ukrayiny-berezen-2020-roku