AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

ТОП-10 найкращих і нових кінокомедій, щоб зробити вечір приємним

Багатьом людям просто необхідно розслабиться після важкого робочого дня, що переглядаючи якийсь фільм, не хочеться, так би мовити «напружувати мізки». Добірка цих кінокомедій буде якраз до речі. Це нові фільми, які точно припадуть до душі багатьом кіноманам.

1.    Душа компанії

Жінка на ім'я Діана сама звичайна домогосподарка. Її цілком влаштовував образ її життя, до якогось періоду часу - до того, поки чоловік її не кинув. Що ж вона вирішить робити, щоб не піддатися депресії? Вона приймає рішення про вступ до коледжу, разом зі своєю дорослою дочкою, так як колись чоловік не дав їй довчиться останній курс ... Що з цього вийде і як відреагує на це її дочка?

2.    Красуня на всю голову

Все про що мріє все своє життя головна героїну цієї кінокомедії, так це стати красивою і привабливою. Після занятей в спортзалі, дівчина впала і вдарилася головою. Після цього удару вона вирішила, що стала першою красунею! Але по факту нічого не змінилося. Але що ж зробила з дівчиною її самовпевненість краще самому подивитися.

3.    Клуб «50 відтінків сірого»

Чотири жінки бальзаківського віку найкращі подруги. Вони часто бачаться, обговорюючи свої побутові справи. Але їхнє життя змінилося після того як одна з подруг показала книгу «50 відтінків сірого». При цьому вони навіть не дочитали до кінця цю книгу, як їхнє життя придбала справжню «родзинку».

4.    Як одружити холостяка

Двоє людей - чоловік і жінка ведуть такий спосіб життя, де весілля ніяк не входить в їх плани. Але як часто буває в житті, що доля їх весь час зіштовхує разом. Вийти у них щось чи ні, покажуть обставини.

5.    Патрік

Головна героїня молода дівчина, яка прагне налагодити своє життя. Але все йде під укіс, абсолютно все за що вона береться. Крім цього, в якості спадщини від бабусі дівчині перепадає собака, яка просто не виноситься. Хоч як би намагалася героїня справлятися з псом, він просто жах! Але саме цей кошмарний пес зможе так круто змінити її життя.

6.    Шпигун, який мене кинув

Після того як героїню, красиву дівчину, кидає хлопець, дівчина, вбиваючи мріє про його повернення. І він все ж повертається, тільки в якості бандита, якого хочуть убити. Що буде робити дівчина, покаже перегляд цієї комедії.

7.    Підстава

Двоє асистентів просто ненавидять своїх начальників. Рішення їх звести, на їхню думку, мало б полегшити їм життя. Але все повертається зовсім несподівано і не так як вони собі це припускали.

8.    Вечірня школа

Після того, як наш герой зрозумів що щось в його житті не так, він вирішує закінчити своє навчання і зайнятися більш корисними справами. Але все склалося не зовсім так як він мріяв. Та попри все життя дає йому ще один шанс.

9.    Коли ми вперше зустрілися

Главный герой наконец-то встретил девушку, которая так запала ему в сердце. Но для нее он остался лишь другом. Спустя три года парень имеет шанс все изменить, но только после того, как исправит свои ошибки.

10.    Шалено багаті азіати

Закохана парочка відправляється на батьківщину молодої людини на святкування весілля друзів. І як виявляється, цей молодий чоловік з дуже багатої родини. Всі дівчата навколо так і мріють вийти за нього заміж. Неочікуваний поворот подій!
 

Оцінка: 
Голоси відсутні
ТОП-10 найкращих і нових кінокомедій, щоб зробити вечір приємним
ТОП-10 найкращих і нових кінокомедій, щоб зробити вечір приємним400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-08-29https://antikinoteatr.com/top-10-naykrashchyh-i-novyh-kinokomediy-shchob-zrobyty-vechir-pryyemnym