AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Краща добірка фільмів про час і його контролі

Багатьом з нас хотілося б навчитися управляти своїм часом. Повертатися в минуле і змінювати майбутнє. Робити те, що в реальному житті неможливо. Але тільки будь-яке порушення життєвого ритму має свої наслідки. І не завжди те, що нам здається, буде краще, виходить дійсно так. Адже змінюючи одне, ми порушуємо інше.

 

1. Рівні 2015 США Фантастика, Драма, Мелодрама

Настає такий майбутнє, де не можна проявляти найпростіших людських почуттів. І саме любов буде найголовнішим злочином цього нового світу. Якщо хтось порушує прийняті закони, то він зникає назавжди. Не можна піддаватися емоціям, інакше можна поплатитися життям. Але як же їх стримувати, коли почуття просто не піддаються управлінню.

 

2. Паралельні світи 2011 Канада Франція Фантастика, Мелодрама, Пригоди

Це хороший фільм про те, як вдається зберегти любов, якщо знаходиться по різні боки світів, які ворогують. Дві планети, одна з яких живе за рахунок рабів, а інша і є ці самі раби. І якщо люди починають спілкуватися між собою, перебуваючи по різні боки світу, то це розцінювалося як суворе порушення, за яке доводилося розплачуватися життям. Тільки ось одна пара не побоялася втратити своє життя, коли вирішила змінити її.

 

3. Поза часом 2014 Бельгія Мелодрама, Пригоди, Фантастика

Після того як коханий Лори повернувся з морської глибини він втратив реальність. Весь період перебування в комі чоловіка Лора проходить складний шлях. Але те життя, яким живе її чоловік в інший, своєї реальності, відрізняється від її життя в цьому світі. Чи вдасться їй витягнути свого коханого, і якою ціною, залишається питанням.

 

4. Усередині моєї пам'яті 2003 Великобританія Фантастика, Триллер, Детектив

Фільм досить важкий, але в той же час неймовірно цікавий. В основі лежить подорож в часі і те, що робити з усіма спогадами. Не завжди легко все прийняти, особливо якщо ти нічого не пам'ятаєш. Але тут наш герой розуміє, що він може контролювати час і той період, в якому він знаходиться.

 

5. Торговець снів 2008 США Фантастика

Все розгортається з таким сюжетом, коли мексиканцям не можна переходити межу США. Але в той же час, американці можуть брати їх на роботу в віртуальної мережі так, щоб ті не перетинали кордон по факту. Тільки ось одному хлопцю на ім'я Мемо не подобається його життя в маленького села, і він прагне до змін.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Краща добірка фільмів про час і його контролі
Краща добірка фільмів про час і його контролі400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-12-14https://antikinoteatr.com/krashcha-dobirka-filmiv-pro-chas-i-yogo-kontroli