AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Кращі фільми для сімейного перегляду, що вийшли в 2020 році

Дивитися фільми всією сім'єю дуже захоплююче заняття. Його можна поєднувати з спільним поїданням піци або попкорну, сміятися і насолоджуватися один одним. Ця добірка подарує кожному члену сім'ї приємні емоції і незабутній вечір. Ну, що ж, приступимо?

 

1. Кролик Пітер 2 Австралія Індія США

У цьому фільмі герої давно всім знайомі персонажі, що і робить його ще більш інтригуючим. Таке поєднання живих акторів і комп'ютерної анімації особливо подобається дітям, та й багато дорослих проявляють не менший інтерес до стрічки. Наші герої Томас з кроленятами, а так само Беатріс більше не ворогують між собою, але Пітер ніяк до цього не може звикнути. Він вирішує відправитися за пригодами і вибирає для цього великий галасливий місто. Тільки не все то він прорахував і прогледів. Життя у великому місті не така легка як здається на перший погляд. Постійна суєта жителів і нікому не до кого немає діла, навіть якщо тобі потрібна допомога. Тільки сім'я не дасть пропасти і завжди готова допомогти.

 

2. Мій шпигун США

Головною героїнею цього фільму буде десятирічна дівчинка, яка зняла на своє телефон агента. Але цей чоловік виявився не простим людиною, його не повинні розсекретить. І він робить все, що просить дівчинка, тільки б вона не здала його. А ця дівчинка хоче навчитися всіляким шпигунським штукам, що і просить у агента. При цьому що чоловік має величезний досвід у своїй роботі і вважається кращим з кращих, він не вміє поводитися з дітьми, зовсім не знаючи що до чого. Але зрозумівши що нікуди діватися, два наших героя починають свій шлях разом, долаючи всі навколо, будь-які труднощі і неприємності.

 

3. Тролі. Світовий тур США

Цей фільм що не їсти самий справжній мюзикл, де героям відкривається весь світ музики і всього її різноманітності. Ці поп-тролі відкриють для себе всі жанри музики, насолоджуючись її звучанням. І триває це до того часу, як зла королева вирішить всі зачарувати і знищити, залишивши лише хард-рок. Вирішенням цієї проблеми є возз'єднання всіх не байдужих тролів і використання ними музики різних жанрів.

 

4. Щастя в конверті Росія

Переглянувши цей фільм можна взяти один дуже важливий урок для себе - людяність. Бути людиною і залишатися їм попри все важко, але можливо. І це чудово покаже історія трьох різних людей, що стали близькими. Це життєві труднощі, радості і проблеми, це різні вікові категорії героїв і їхні погляди на життя. Все це допоможе глядачеві зрозуміти деякі речі, що важливо, а що і зовсім дрібниця. Подивіться і оцініть стрічку на власний розсуд.

 

5. Ігри з вогнем США

Сюжет розгортається навколо пожежі в лісі, який приїхали гасити професійні пожежники. В ході своєї операції вони знаходять дітей, які стверджують, що вони відпочивали разом з батьками. Пожежні намагаються знайти останніх, а в той час розважають схвильованих дітей. Але доглядати за дітьми виявиться набагато важче ніж гасити сам пожежа.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Кращі фільми для сімейного перегляду, що вийшли в 2020 році
Кращі фільми для сімейного перегляду, що вийшли в 2020 році400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2020-04-20https://antikinoteatr.com/krashchi-filmy-dlya-simeynogo-pereglyadu-shcho-vyyshly-v-2020-roci