AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

Очікувані гри в 2019 році

Ось уже і добігає кінця 2018 рік, а це значить, що прийшов час обговорити топ найбільш очікуваних ігор 2019 року на PlayStation. Творці ніяк не втомлюються покращувати технічний аспект і додають в нього самі передові технології. Так що почнемо ...

1.Devil May Cry V

Згідно анонсів в даній версії гри нас чекає місто Фортуни, який буде істотно відрізнятися від того що був раніше. Розробники запевняють, що в центрі будуть сюжетні лінії героїв і в першу чергу їх характери. З'являться нові цікаві персонажі, а відомий всім Данте виросте і стане серйозніше. Однак при всьому цьому він не втратить свого індивідуального почуття гумору і схильності до естетизму. Головна роль буде відведена протиборства сина Вергілія Неро і Данте. Головним злочинцем залишиться принц Темряви, а ось лінію «Сини Спарди» закінчать.

Devil May Cry V

До нововведень також варто віднести оновлену систему бойових маневрів і ухилень. Ще приберуть QTE і шкалу витривалості, додадуть численних сутичок з демонами і новітню зброю, введуть систему рангів і завдань. А графіка стане ще найбільш вдосконаленою за рахунок детального опрацювання елементів і виведенню анімації на найбільш високу ступінь, в загальному.

2.The Last of Us: Part II

Це гра, яка останніми роками тримає топові позиції в рейтингах франшиз. Для її нової версії навіть створюють новий двигун, а головним відкриттям стане заключна розробка в частині присвоєння анімації особи (герої завдяки цьому стануть більш реалістичними). Як і раніше в грі будуть чудові мелодії. Що стосується сюжету, то він буде характеризувати дії через п'ять років після оригінальної версії.

Ось уже двадцять п'ять років вірус КЦІ перетворює всіх на землі в монстрів, а його поширенню допомагає грибок Ophiocordyceps unilateralis. До числа уцілілих відноситься Еллі і Джоел, які будуть боротися не тільки за своє життя, але мстити. Так що на відміну від першої частини ми будемо спостерігати не любов, а ненависть.

The Last of Us: Part II

Так що нас ще чекає? Відмінна графіка, безліч вражень, захоплюючий геймплей і маса інтриг в сюжетних лініях.

3.Iron Harvest

Це гра однозначно порадує всіх фанатів стилю дізельпанк і прекрасних ефектів. Згідно творам Якуба Розальскі буде сформована стратегія Iron Harvest, вимальовуються інший оборот історії після завершення Першої Світової Війни. Сюжет відбувається на полях Полані, близьких до Саксонії, потерпілою програш в минулу війну, і з Русветом на сході, де з кожним днем зростає несприятливий вплив Григорія Распутіна на царя Миколи.

Iron Harvest

Знайомі аналогії, чи не так? Нам же належить здійснити заключне бій, яке здатне покласти край всім конфліктів. Розробники обіцяють, що використовують концепцію динамічних руйнувань і укриттів. У сутичках стрімко візьмуть участь гігантські антропоморфні машини в дусі дізельпанка і безліч іншого цікавого знаряддя. Мається на увазі, що регулювати знадобиться не тільки ними, але і підрозділами простих піхотинців, а також героями.

4. Metro: Exodus

Сюжет нової версії буде перегукуватися з попередньою складової, дозволяючи уцілілим залишити Пост'ядерний Москву. На паровозі з найменуванням "Аврора" Артем і його друзі відбувають у великий світ, заповнений пригодами і погрозами, для того щоб відшукати нове місце, придатне для існування.

Metro: Exodus

На відміну від Last Light, Exodus дає гравцям не просто коридорні локації, а й кілька великих розкритих локацій, які пов'язані між собою сюжетом. Будь-яка локація надає власні оригінальні випробування, противників і вимоги, крім цього, кожна з них має істотний вплив. Також Metro не припускав переміщення по локаціях вперед-назад. Таким чином, повернутися на старі локації немає можливості.

5. Beyond Good & Evil 2

Комп'ютерна гра Beyond Good & Evil 2 розроблена в жанрі action-adventure. Сюжет гри розповість про корпоративних програмах зі схрещування людей і звірів для стрімкого завоювання космосу, а також їх наслідки.

Beyond Good & Evil 2

Підводячи підсумок можна сказати, що любителям консольних платформ точно буде, чим зайнятися в 2019-му році. При цьому, наш список містить всього лише частина новинок. Антікінотеатр Рокфкллоу сподівається, що всі обіцянки розробників будуть втілені, і Ви отримаєте масу емоцій від численних сюрпризів.

Оцінка: 
Голоси відсутні
Очікувані гри в 2019 році
Очікувані гри в 2019 році400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2018-10-11https://antikinoteatr.com/ochikuvani-gry-v-2019-roci