AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

ТОП - 10 фільмів про вагітність

Кожна вагітна жінка прекрасна. Цей період її життя незабутній і цікавий. Ця добірка фільмів покаже найкращі моменти в житті жінок.

  1. Трішки вагітна 2007 р.

Молода дівчина досить успішна. Її кар'єра йде вгору, і вона одного разу йде в нічний клуб відзначати одне з найважливіших подій у своєму житті. Після бурхливих веселощів і такий же ночі з незнайомцем, через деякий час дівчина дізнається про свою вагітність. Що ж робити, адже ця подія зовсім їй ні до чого на її думку.

  1. Що чекати, коли чекаєш дитину 2012 р.

Найрізноманітніші п'ять пар, які очікують поповнення в сім'ї, показують наскільки вони різні і як до всього по-різному ставляться. Це кращий фільм для сімейного перегляду, який змусить посміхнутися, і не один раз.

  1. Запасний план 2010 р.

Молода жінка так хоче обзавестися сім'єю, що просто не знає що робити. Коли вона раптом приймає рішення, що якщо не вийде мати чоловіка, то вийде народити дитину. При цьому зробити це можна за допомогою штучного запліднення. І після того, як вона дізнається, що вагітна, дівчина зустрічає хлопця, якому не знає як зізнатися про своє становище.

  1. Ой, мамочки 2008 р.

Жінка, якій вже давно за 30, не може мати дітей. На допомогу їй приходить одна молода особа, яка погоджується народити їй дитину. За деякими обставинами двом цим жінкам доводиться жити в одному будинку. Це все дуже смішно і цікаво.

  1. Дочки-матері 2017 р.

Одночасно вагітні мама і дочка ніяк не можуть налагодити відносини між собою. Вся справа в поведінці 47 річної мами, яка веде себе як дитина, не здатний ні з чим самостійно впорається.

  1. Там, де серце 2000 р.

Зовсім юна 17 річна дівчинка вагітна. І її по дорозі кидає хлопець, коли вони зупинилися біля магазину. Дівчина залишається жити в цьому супермаркеті, поки не почалися перейми. Хто ж їй допоможе в такій непростій ситуації покаже перегляд цього фільму.

  1. Джуно 2007 р.

Дівчинка, в свої 16 років - вже вагітна. Після того як вона відмовилася від аборту, їй спало на думку віддати цю дитину на усиновлення. Вибір підходящої пари виявився для неї важким, але все ж вона знаходить підходящу сім'ю. Але чи зможе вона з легкістю віддати свою крихітку - це залишається загадкою.

  1. 9 місяців строгого режиму

Дізнавшись про вагітність, молодий кар'єристка було нелегко прийняти цей факт. Адже вона працювала суддею, а батьком її дитини був кримінальник. Така непроста задача випала для жінки. Що їй доведеться пережити і зробити нікому не відомо.

  1. Випадково вагітна 2016 р

Наша героїня веде дуже легковажний спосіб життя. Вона абсолютно ні про що не замислюється і живе в повне своє задоволення. Дізнавшись про свою вагітність, їй доведеться через багато пройти, на що буде забавно подивитися.

  1. З любов'ю, Розі 2014 р.

В основі цього фільму лежить роман «Там, де закінчується веселка». Це неймовірна історія про двох друзів, які любили один одного, але не визнавали цього. Вагітність дівчата від іншого хлопця змінює їхнє життя. Все пливе своєю чергою, у кожного своя сім'я. Але справжні почуття беруть верх.

Оцінка: 
Голоси відсутні
ТОП - 10 фільмів про вагітність
ТОП - 10 фільмів про вагітність400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-08-29https://antikinoteatr.com/top-10-filmiv-pro-vagitnist