AntykinoПЕРШИЙ АНТИКІНОТЕАТР В УКРАЇНІ

ТОП-5 найкращих мультфільмів

На сьогоднішній день ці мультфільми вважаються одними з найкращих, що підкорюють серця багатьох глядачів по всьому світу, і це не тільки діти! Дивитися мультик це ж так приємно і іноді хвилююче, адже кожен з нас переживає за головного персонажа.

 

1. «Льодовиковий період» (1-5)

Саме є одним з культових мультфільмів. Всі звірі цього мультика так полюбилися глядачеві, що після виходу першої частини кожен з нетерпінням чекав другу. Добрі, милі звірі так хочуть вижити, зберегти дружбу і навіть налагодити своє особисте життя.

 

2. «Фердинанд»

В основі цього мультфільму лежить дитяча книга. Всі дії відбуваються в яскравій сучасній Іспанії. Сам головний герой це Фердинанд. Він є самим добрим биком в світі. Він не хотів, як всі свої брати і сестри битися в гніві з іншими биками і іншими звірами. Але з волі випадку, Фердинанду все ж доведеться це зробити, так як він є самим великим і самим жвавим биком. Він тікає на свою улюблену землю за допомогою своїх товаришів.

В українському дублюванні нам належить почути голос Ю. Горбунова.

 

3. «Шпигуни під прикриттям»

Цей мультфільм є фантастичним бойовиком. Все буде крутитися навколо двох таємних агентів, які стануть однією командою. Їм доведеться рятувати весь світ. Два таких різних головні герої зуміють об'єднатися, і це буде так смішно і цікаво, що подивитися цей мультик зобов'язаний кожен.

 

4. «Ріо» (1, 2)

Це американсько-бразильський комедійний повнометражний мультик. В основі сюжету, якого лежить викрадений пташеня рідкісної породи. Викрадачі втрачають цього пташеня, дівчина Лінда знаходить його і дає ім'я «Блу». Його життя протікає в клітці в будинку цієї дівчини до тих пір, поки її друг не розповідає їй про рідкісному вигляді цього папугу і про те, що в Бразилії є така ж самка. Дівчина вирішує врятувати потомство цієї породи і разом з папугою відправляється до Бразилії. Що ж їх чекає?

 

5. «Хортон»

Хортон - це маленьке слоненя, який мав дивовижний слух. Його здатність була унікальна. Слоненя чув, про що базікають крихітні ельфи в квітці. Після того, як він випадково почув про небезпеку для невеликого своєрідного світу, назва якого «Хто», слоненя вирішує врятувати його. На жаль Хортону ніхто не вірить ...

Оцінка: 
Голоси відсутні
ТОП-5 найкращих мультфільмів
ТОП-5 найкращих мультфільмів400600
Antykinoг. Киев, Андреевский спуск,+38 (096) 882 67 76
Antykino150250
2019-09-05https://antikinoteatr.com/top-5-naykrashchyh-multfilmiv